Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK
Twoja agencja nieruchomości Tarnowskie Góry

Zadowoleni Klienci zrealizaowali z nami ponad 2000 transakcji. Jakie wsparcie zapewniamy?

Sprzedaż

Skorzystaj z pomocy w wycenie, szukaniu nabywcy, załatwieniu formalności, a także sprawnej sprzedaży nieruchomości.

SPRAWDŹ

Zakup

Odbierz wsparcie, które pozwoli Ci na sprawny i bezpieczny zakup nieruchomości - w bardzo atrakcyjnej cenie.

SPRAWDŹ

Sprzedaż za
gotówkę

Sprzedaj nieruchomość za satysfakcjonującą cenę. Przyjedziemy, wycenimy, załatwimy formalności i kupimy ją od Ciebie za gotówkę.

SPRAWDŹ

Finansowanie

Weź atrakcyjny kredyt, dzięki któremu sfinansujesz zakup oraz remont wymarzonej nieruchomości.

SPRAWDŹ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Mocne strony agencji nieruchomości w Tarnowskich Górach

Dlaczego warto? Dostarczamy kompleksowe wsparcie w zakresie sprzedaży, zakupu, budowy, a nawet finansowania nieruchomości. Działamy na terenie całego Śląska i Zagłębia (oraz w ponad 80 oddziałach w całej Polsce), dlatego do skorzystania z naszych usług zapraszamy również klientów zamieszkujących Tarnowskie Góry i okolice.
1

POLEGASZ NA WIELOLETNIEJ WIEDZY I DOSKONAŁEJ ZNAJOŚCI BRANŻY

Mamy ponad 10 lat doświadczenia i blisko dwa tysiące zadowolonych klientów. Każdego roku realizujemy ponad 200 transakcji. To wszystko sprawia, że pracujesz z profesjonalistami, którzy dopilnują, aby uzyskana przez Ciebie cena była jak najbardziej atrakcyjna.

2

KORZYSTASZ Z CAŁEGO PAKIETU USŁUG, OFEROWANYCH W JEDNYM MIEJSCU

Otrzymujesz wszystko, co zaoszczędzi Twój czas i sprawia, że transakcja przebiega szybko i bezproblemowo. Zapewniamy Ci pośrednictwo w sprzedaży i zakupie, a dodatkowo wsparcie: działu prawnego i notariusza, doradcy podatkowego, rzeczoznawcy, a nawet fotografa, studia filmowego, grafika i agencji marketingowej.

3

MASZ PEWNOŚĆ, ŻE WPÓŁPRACA JEST BEZPIECZNA, A TWOJE INTERESY - W PEŁNI CHRONIONE

Dbamy, aby Twoja transakcja była w pełni zabezpieczona. Dlatego, dokładnie weryfikujemy stan nieruchomości znajdującej się w Tarnowskich Górach i nie tylko. Sprawdzamy stan zarówno techniczny, prawny, jak i finansowych.

Najlepsza możliwa cena, oszczędność czasu
i bezpieczeństwo transakcji.

Jeżeli te wartości są dla Ciebie kluczowe – nie czekaj i od razu:

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Profesjonaliści obsługujący biuro nieruchomości w Tarnowskich Górach

Poznaj nasz zespół

WGN to grupa ekspertów z województwa Śląskiego – specjalizujących się w pośrednictwie nieruchomości, finansowaniu ich zakupu, a także kompleksowym marketingu nieruchomości.

Za każdy z wyżej wymienionych obszarów, odpowiadają dedykowani specjaliści – mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeni oraz setkami zrealizowanych transakcji.

POZNAJ ICH
Dotychczasowe opinie na temat agencji nieruchomości w Tarnowskich Górach

Sprawdź, co sądzą o nas klienci

Martyna Konieczny

Bardzo polecam współpracę z Panem Rafałem Kampczyk z Biura Nieruchomości WGN. Dzięki niemu proces sprzedaży mojego mieszkania i zakup wymarzonego domu przebiegł bezstresowo. Cała obsługa, aż do aktu notarialnego była na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować Panu Rafałowi za poświęcony czas (również w dni wolne), za zaangażowanie oraz za cierpliwość. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy w sprzedaży nieruchomości to napewno jeszcze raz skorzystam z usług Pana Rafała oraz całej załogi WGN z Sosnowca.

Ewa Mnich

Kilka miesięcy temu musiałam podjąć decyzję o sprzedaży domu, byłam przerażona , nie wiedziałam od czego zacząć... Przeglądając różne strony internetowe trafiłam na filmik prezentujący nieruchomość z oferty Biura Nieruchomości WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry. Kontakt z Biurem WGN Tarnowskie Góry był strzałem w 10! Wszystko przebiegło bez problemów, a Pan Rafał Kampczyk oraz pracownicy biura okazali się godnymi zaufania profesjonalistami. Polecam!!!!

Marek Szczęśnik

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i w super atmosferze. Kontakt telefoniczny jak i mailowy jest idealny. Oferta została przygotowana bardzo profesjonalnie dzięki czemu nie trzeba było długo czekać na klienta.

Izabela Kurda

Współpracowałam z Panem Krzysztofem i jego zespołem zarówno jako strona kupująca, jak również jako sprzedająca, pełen profesjonalizm!

Martyna Lechowicz

Współpraca przebiegła sprawnie i szybko. Wszystkie formalności zostały dopilnowane a cała transakcja została przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Marcin Leks

Profesjonalna ekipa, wszystkie dokumenty organizowane na moje zyczenie. Z ręką na sercu polecam.

Beata Kijewska

Fachowe wsparcie i sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Profesjonalna, bardzo miła obsługa oraz ogromne zaangażowanie. Można liczyć na pomoc w rozwiązaniu napotkanych problemów. Polecam!

Marceli Tomczyk

Właściwe podejście do klienta i pełen profesjonalizm pokazane od pierwszej chwili współpracy. Dzięki wparciu panów z WGN udało się sprawnie i bezpiecznie przejść przez sprzedaż mieszkania. Zdecydowanie polecam każdemu sprzedającemu oraz kupującemu.

Bartosz Czekaj

Bardzo pozytywnie wspominam współprace w WGN Sosnowiec. Profesjonalizm w każdym calu. Pomoc przy całym procesie zakupu była nieoceniona; Panowie odpowiadali na każde nurtujące mnie pytanie dzięki czemu czułem, że cały proces zakończy się pomyślnie mimo ciężkiego czasu pandemii. Polecam

Dawid Gulczewski

ŚWIETNA ROBOTA PANOWIE!!! Nigdy bym nie przypuszczał, że współpraca z jakimkolwiek biurem przyniesie taki efekt. Panowie Krzysztof Badan i Rafał Kampczyk wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem w sprzedaży mojego domu. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy. POLECAM TO BIURO !!! Pozdrawiam serdecznie.

Anna Michoń

Pierwszy kontakt z firmą pozostawił wrażenie profesjonalizmu. Fachowa porada, standardy obsługi, zaangażowanie w „temat”, wysiłek włożony w doradztwo to to co mnie zachęciło do dalszej współpracy. Na późniejszym etapie nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie poziom przygotowania do pracy, plan na realizację celu absolutnie taki jaki życzyłabym sobie widzieć w każdej firmie. Polecam.

Magdalena Szumakowicz

Nie ma się czego przyczepić, a dzisiaj to rzadkość!:) mieszkanie zostało sprzedane szybciej niż bym tego oczekiwała. Panowie znają się na sprzedaży i tyle w temacie. Polecam wszystkim którzy mają problemy ze sprzedażą i kupnem wymarzonej nieruchomości. Jestem pewna że pomogą! :)

Kontakt do biura nieruchomości Tarnowskie Góry

Zapytaj, o co tylko chcesz

Zrób to za pomocą formularza kontaktowego, telefonu lub
poczty e-mail.

Chcesz porozmawiać z wybranym ekspertem?
Jego dane znajdziesz tutaj.

    Odwiedź nasze biuro nieruchomości w Sosnowcu

    Porozmawiaj z nami twarzą w twarz
    50.27596 19.1297545 https://badan-kampczyk.pl/wp-content/uploads/2020/11/marker-2.png