Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK
Pośrednictwo w obrocie nieruchomości w Rudzie Śląskiej - zobacz, na co możesz liczyć

Zadowoleni Klienci zrealizaowali z nami ponad 2000 transakcji. Jakie wsparcie zapewniamy?

Sprzedaż

Analiza rynku, kształtowanie cen, promowanie ogłoszeń, spotkania i negocjacje z klientami oraz doprowadzanie do finalizacji.

SPRAWDŹ

Zakup

Weryfikacja wybranych nieruchomości, oględziny i analizy, negocjacje i formalności oraz przeprowadzanie procesu zakupu.

SPRAWDŹ

Sprzedaż za
gotówkę

Sprzedaj nieruchomość za satysfakcjonującą cenę. Przyjedziemy, wycenimy, załatwimy formalności i kupimy ją od Ciebie za gotówkę.

SPRAWDŹ

Finansowanie

Wybór właściwych form, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności oraz ułatwienie wydatkowania pozyskanych środków finansowych.

SPRAWDŹ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Agencja nieruchomości oferujące usługi na terenie Rudy Śląskiej – nasze atuty

Dlaczego warto? Wszechstronne usługi oraz szeroki obszar działania (całe województwo śląskie i ponad 80 oddziałów w całej Polsce) sprawiają, że na korzystanie z naszych usług decydują się również osoby zamieszkujące Rudę Śląską. Czytaj dalej i dowiedz się, jakie elementy przemawiają za tym, że współpraca z nasza agencją nieruchomości to dla Ciebie doskonałe wyjście.
1

11 LAT DOŚWIADCZENIA, KTÓRE ZWIĘKSZA SIĘ Z KAŻDĄ KOLEJNĄ TRANSAKCJĄ

Każda transakcja sprawia, że stajemy się coraz lepsi. Dotychczas mamy za sobą kilka tysięcy pozytywnie zakończonych procesów sprzedaży, zakupu, budowy i finansowania. Natomiast z każdym kolejnym rokiem nasz dorobek poszerza się o następne kilkaset.

2

KOMPLEKSOWY I BARDZO SZEROKI WACHLARZ USŁUG POŚREDNICTWA

Wszystkie niezbędne usługi dostępne w jednym miejscu. Właśnie tak w jednym zdaniu można określić naszą ofertę. Dzięki zapewnianej przez nas wszechstronności, klienci oszczędzają nie tylko czas, ale także mnóstwo pieniędzy oraz nerwów.

3

DBAŁOŚĆ O PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO KAŻDEJ, NAWET NAJMNIEJSZEJ TRANSAKCJI

Ochrona interesów naszych klientów z Rudy Śląskiej i nie tylko należy do obszarów, którym poświęcamy najwięcej uwagi. Dbamy o to na kilku poziomach - przygotowując każdą transakcję zarówno od strony czysto prawnej, jak i finansowej.

Najlepsza możliwa cena, wysoki poziom
bezpieczeństwa oraz sprawna obsługa

Jeżeli liczą się dla Ciebie tak samo, jak dla nas:

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Eksperci rynku nieruchomości z Rudy Śląskiej

Poznaj nasz zespół

Naszą drużynę tworzy grupa niezawodnych, doświadczonych, skutecznych i mobilnych ekspertów z branży. Takie połączenie świadczy o tym, że z naszych usług mogą korzystać osoby z całego województwa – także z Rudy Śląskiej. A każdy z klientów może liczyć na w pełni dopasowane wsparcie – na najwyższym możliwym poziomie.

POZNAJ ICH
Agencja nieruchomości Ruda Śląska: opinie i referencje

Sprawdź, jak oceniają nas klienci.

Martyna Konieczny

Bardzo polecam współpracę z Panem Rafałem Kampczyk z Biura Nieruchomości WGN. Dzięki niemu proces sprzedaży mojego mieszkania i zakup wymarzonego domu przebiegł bezstresowo. Cała obsługa, aż do aktu notarialnego była na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować Panu Rafałowi za poświęcony czas (również w dni wolne), za zaangażowanie oraz za cierpliwość. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy w sprzedaży nieruchomości to napewno jeszcze raz skorzystam z usług Pana Rafała oraz całej załogi WGN z Sosnowca.

Ewa Mnich

Kilka miesięcy temu musiałam podjąć decyzję o sprzedaży domu, byłam przerażona , nie wiedziałam od czego zacząć... Przeglądając różne strony internetowe trafiłam na filmik prezentujący nieruchomość z oferty Biura Nieruchomości WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry. Kontakt z Biurem WGN Tarnowskie Góry był strzałem w 10! Wszystko przebiegło bez problemów, a Pan Rafał Kampczyk oraz pracownicy biura okazali się godnymi zaufania profesjonalistami. Polecam!!!!

Marek Szczęśnik

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i w super atmosferze. Kontakt telefoniczny jak i mailowy jest idealny. Oferta została przygotowana bardzo profesjonalnie dzięki czemu nie trzeba było długo czekać na klienta.

Izabela Kurda

Współpracowałam z Panem Krzysztofem i jego zespołem zarówno jako strona kupująca, jak również jako sprzedająca, pełen profesjonalizm!

Martyna Lechowicz

Współpraca przebiegła sprawnie i szybko. Wszystkie formalności zostały dopilnowane a cała transakcja została przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Marcin Leks

Profesjonalna ekipa, wszystkie dokumenty organizowane na moje zyczenie. Z ręką na sercu polecam.

Beata Kijewska

Fachowe wsparcie i sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Profesjonalna, bardzo miła obsługa oraz ogromne zaangażowanie. Można liczyć na pomoc w rozwiązaniu napotkanych problemów. Polecam!

Marceli Tomczyk

Właściwe podejście do klienta i pełen profesjonalizm pokazane od pierwszej chwili współpracy. Dzięki wparciu panów z WGN udało się sprawnie i bezpiecznie przejść przez sprzedaż mieszkania. Zdecydowanie polecam każdemu sprzedającemu oraz kupującemu.

Bartosz Czekaj

Bardzo pozytywnie wspominam współprace w WGN Sosnowiec. Profesjonalizm w każdym calu. Pomoc przy całym procesie zakupu była nieoceniona; Panowie odpowiadali na każde nurtujące mnie pytanie dzięki czemu czułem, że cały proces zakończy się pomyślnie mimo ciężkiego czasu pandemii. Polecam

Dawid Gulczewski

ŚWIETNA ROBOTA PANOWIE!!! Nigdy bym nie przypuszczał, że współpraca z jakimkolwiek biurem przyniesie taki efekt. Panowie Krzysztof Badan i Rafał Kampczyk wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem w sprzedaży mojego domu. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy. POLECAM TO BIURO !!! Pozdrawiam serdecznie.

Anna Michoń

Pierwszy kontakt z firmą pozostawił wrażenie profesjonalizmu. Fachowa porada, standardy obsługi, zaangażowanie w „temat”, wysiłek włożony w doradztwo to to co mnie zachęciło do dalszej współpracy. Na późniejszym etapie nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie poziom przygotowania do pracy, plan na realizację celu absolutnie taki jaki życzyłabym sobie widzieć w każdej firmie. Polecam.

Magdalena Szumakowicz

Nie ma się czego przyczepić, a dzisiaj to rzadkość!:) mieszkanie zostało sprzedane szybciej niż bym tego oczekiwała. Panowie znają się na sprzedaży i tyle w temacie. Polecam wszystkim którzy mają problemy ze sprzedażą i kupnem wymarzonej nieruchomości. Jestem pewna że pomogą! :)

Kontakt do pośredników nieruchomości Ruda Śląska

Zapytaj, o co tylko chcesz

Zrób to za pomocą formularza kontaktowego, telefonu lub
poczty e-mail.

Chcesz porozmawiać z wybranym ekspertem?
Jego dane znajdziesz tutaj.

    Odwiedź nasze biuro nieruchomości w Sosnowcu

    Porozmawiaj z nami twarzą w twarz
    50.27596 19.1297545 https://badan-kampczyk.pl/wp-content/uploads/2020/11/marker-2.png