Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

Od ponad 11 lat pomagamy naszym Klientom sprzedawać i kupować nieruchomości na terenie woj. Śląskiego, a także pozyskiwać finansowanie w postaci kredytów hipotecznych. Każda z naszych usług opiera się na 4 niezmiennych zasadach, którymi są: bezpieczeństwo, skuteczność, zyskowność każdej transakcji oraz szczery uśmiech 🙂

Z dumą możemy oznajmić, że WGN Nieruchomości Sosnowiec otrzymał Wyróżnienie Brokera WGN za 2023 rok, a w 2021 roku zajął 1 miejsce w rankingu Otodom dla najlepszego biura nieruchomości w woj. śląskim oraz w rankingu Money.pl (największego portalu biznesowego w Polsce) „10 najlepszych Biur Nieruchomości w Katowicach”.

Natomiast nasi najlepsi doradcy Rafał Kampczyk i Krzysztof Badan od wielu lat wielokrotnie znajdują się w ogólnopolskim TOP 5 przeprowadzonych transakcji, a w 2022 oraz 2023 roku byli najlepszymi doradcami grupy WGN w całej Polsce.

Nasze główne wyróżnienia:

 • Najwięcej transakcji sprzedaży w Polsce za 2022 oraz 2023 r.
 • „Lider Nieruchomości” Otodom za 2021 r. dla woj. Śląskiego
 • „Wyróżnienie Brokera Roku” WGN w 2016, 2018 , 2022 oraz 2023 r.
 • „Wyróżnienie Specjalne” WGN za 2021 r.
 • Prestiżowe Wyróżnienie „ORŁA BROKERA WGN” za 2020 r.
 • I miejsce pośród „10 najlepszych Biur Nieruchomości w Katowicach” wg Money.pl
 • „Orły Nieruchomości” w 2019, 2020, 2021 i 2022 r.
 • „Odkrycie Roku” WGN w 2014 r.

Cała Grupa WGN jest laureatem prestiżowych nagród branżowych:

 • Top Marka Laur Klienta 2022 roku
 • ZŁOTA PERŁA QI 2022 dla WGN – nagroda za promowanie idei jakości we wszystkich aspektach działalności WGN, a zwłaszcza w zakresie najwyższej jakości świadczonych usług – przyznane przez Grupę Media Press.
 • Diament 30-lecia Polskiej Transformacji przyznany w 2020 roku
 • Złote Godło QI „Najwyższa Jakość Usług” w 2019 roku
 • Najwyższa Jakość Quality International za rok 2015, 2017, 2018 i 2019 roku
 • SYMBOL 2014 w kategorii „ROZWÓJ BIZNESU”, nadany przez Redakcję „Monitora Rynkowego” Dziennika Gazeta Prawna oraz „Monitora Biznesu” dziennika Rzeczpospolita

Opinie na temat biura nieruchomości działającego m. in. w Sosnowcu, Tarnowskich Górach, Katowicach, Gliwicach

Sprawdź, co mówią o nas dotychczasowi Klienci

Tomasz Kapica

Transakcja przebiegła sprawnie. Podczas procesu czułem się zaopiekowany przez pana Krzysztofa. Na bieżąco rozwiewał wszystkie wątpliwości, pełen profesjonalizm.

Anna

W piątek wystawienie mieszkania, w poniedziałek sprzedaż... brzmi niewiarygodnie a jednak! Oni serio tak działają! Profesjonalne, z humorem, z indywidualnym podejściem i wysoką kulturą osobistą. Z całego serca wielkie dzięki dla całej załogi za sprzedaż mojego M. Polecam!

Arkadiusz Horzela

Pełny profesjonalizm działania. Sprzedaż działek za pośrednictwem tego Biura to czysta przyjemność. Tego czego innym nie udało się sprzedać przez prawie rok, Panowie sprzedali bodaj że w dwa miesiące. Jasne reguły wynagrodzenia za pracę i czas. Wszystko jasno i przejrzyście wyjaśnione. Brak uwag. Pozdrawiamy.

Marceli Tomczyk

Właściwe podejście do klienta i pełen profesjonalizm pokazane od pierwszej chwili współpracy. Dzięki wparciu panów z WGN udało się sprawnie i bezpiecznie przejść przez sprzedaż mieszkania. Zdecydowanie polecam każdemu sprzedającemu oraz kupującemu.

Magdalena Homik

Miałam przyjemność współpracować z Biurem podczas sprzedaży mieszkania. Cały proces przebiegł szybko i sprawnie, wszystko było dopilnowane jak należy.

Małgorzata Kostka

Polecam każdemu kto chce sprzedać lub kupić nieruchomość biuro WGN z siedzibą w Sosnowcu, a w szczególności Pana Krzysztofa. Zawsze zjawiał się punktualnie na umówione spotkania. Wywiad przeprowadzony był niezwykle profesjonalnie i rzeczowo. Po przeprowadzeniu wizji i właściwym zaangażowaniu, Pan Krzysztof bardzo szybko znalazł kupca na moją nieruchomość, wykazując się wysokimi umiejętnościami. Zostały spełnione wszystkie moje oczekiwania co do sprzedaży działki. Będę zawsze polecać zarówno firmę WGN jak i Pana Krzysztofa.

Beata Kijewska

Fachowe wsparcie i sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Profesjonalna, bardzo miła obsługa oraz ogromne zaangażowanie. Można liczyć na pomoc w rozwiązaniu napotkanych problemów. Polecam!

Przemysław Kaczmarczyk

Dzięki Panu Rafałowi oraz Panu Krzysztofowi niezwykle szybko znaleźliśmy kupca na mieszkanie. Jednocześnie Panowie służą radą, są zawsze pod telefonem, "opiekują się" sprzedażą od początku do końca. Są przy oględzinach mieszkania, podpisania aktu notarialnego i przekazaniu nieruchomości. Ma się poczucie, że nic nam nie umknie. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Kamil Kowgier

Podczas poszukiwań mieszkania nie byłem pewien czy korzystać z pomocy biura. Jednak ze względu na brak czasu zdecydowałem się na pomoc w zakupie. Po wszystkim mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z podejścia Pana Rafała do klienta oraz z korzyści jakie przyniósł mi kontakt z WGN Sosnowiec. Polecam. Kamil

Karolina Wudarowicz

Najlepsi specjaliści z jakimi kiedykolwiek miałam doczynienia! Pan Krzysztof przeprowadził nas przez cały proces zakupu i sprzedaży nieruchomości z pełnym zaangażowaniem. Zajął się wszystkimi niezbędnymi formalnościami i bardzo dokładnie wyjaśnił które z nich i w jaki sposób musimy załatwić osobiście. Wszystkiemu towarzyszyła wspaniała i przyjazna atmosfera. Z całego serca gorąco polecam!!! ☺

Michał Bator

Agencja Nieruchomości jak z filmu! Obejżałem do tej pory kilka mieszkań z różnymi "agencjami nieruchomości", ale z takim profesjonalizmem i podejściem do klienta jeszcze się nie spotkałem. Pan Krzysztof jest przemiłym człowiekiem, który poświęcił mi tyle czasu i uwagi ile potrzebowałem, odpowiedział na każde zadane przeze mnie pytanie, a nawet opowiedział o takich rzeczach, o których nie miałem wcześniej pojęcia przy wyborze mieszkania. Mieszkanie kupione!

Piotr Plinkiewicz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Krzysztofem i Rafałem. Pierwszy raz kupowałem mieszkanie i okazało się, że zupełnie niepotrzebnie przejmowałem się całym procesem. Panowie wszystko wytłumaczą "na chłopski rozum", wszystkiego dopilnują, rozmowa zawsze odbywa się luźnej, koleżeńskiej atmosferze. Bardzo polecam.