Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK
Twoja agencja nieruchomości Zabrze

Zadowoleni Klienci zrealizaowali z nami ponad 2000 transakcji. Jakie wsparcie zapewniamy?

Sprzedaż

Analizujemy, ustalamy ceny, promujemy, aktywnie uczestniczymy w spotkaniach z klientami, pomagamy w prezentacjach, a nawet negocjacjach. Odpowiadamy także za zamykanie procesu sprzedaży.

SPRAWDŹ

Zakup

Weryfikujemy stan prawny, negocjujemy, przygotowujemy wszelkie formalności. Odpowiadamy również za sprawny przebieg wszelkich prac wynikających z nabywania nieruchomości.

SPRAWDŹ

Sprzedaż za
gotówkę

Sprzedaj nieruchomość za satysfakcjonującą cenę. Przyjedziemy, wycenimy, załatwimy formalności i kupimy ją od Ciebie za gotówkę.

SPRAWDŹ

Finansowanie

Pomagamy w pozyskaniu środków na zakup, jak i sfinansowanie prac związanych chociażby z remontem. Proponujemy wyłącznie bezpieczne i atrakcyjne finansowo źródła wsparcia.

SPRAWDŹ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Agenci nieruchomości z Zabrza – sprawdź korzyści wynikające z naszego pośrednictwa

Dlaczego warto? Agencja nieruchomości WGN działa na terenie całego województwa Śląskiego (oraz w ponad 80 oddziałach w całej Polsce). W związku z tym, nasza wszechstronne wsparcie związane z zakupem, sprzedażą, budową, jak i finansowaniem nieruchomości jest dostępne również dla osób zamieszkujących Zabrze. Jeśli szukasz wsparcia profesjonalistów, którzy zadbają o bezpieczeństwo i sprawny przebieg Twojej transakcji - przejdź do kontaktu. Potrzebujesz dodatkowych powodów, które przekonają Cię do współpracy z agentami nieruchomości z Zabrza? Czytaj dalej!
1

BARDZO BOGATE DOŚWIADCZENIE - PONAD 11 LAT

Przez ponad dekadę przeprowadziliśmy tysiące transakcji, w ramach których pomagaliśmy naszym klientom w sprawnej sprzedaży, zakupie, a nawet budowie nieruchomości.

2

WSZECHSTRONNA OBSŁUGA - WSZYSTKIE USŁUGI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Stawiamy na kompleksowość, która sprawia, że wszystko, czego potrzebują nasi klienci – znajduje się w jednym miejscu. W ten sposób oszczędzają zarówno czas, jak i pieniądze.

3

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI - OCHRONA PRAWNA I FINANSOWA

Każda operacja jest przez nas dokładnie weryfikowana oraz przygotowywana tak, aby nasi klienci mieli pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Zabezpieczamy ich interesy zarówno pod kątem prawnym, jak i czysto finansowym.

Najlepsza możliwa cena, sprawność,
szybkość i bezpieczeństwo

Jeżeli liczą się dla Ciebie tak samo, jak dla nas:

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Pośrednicy nieruchomości działający na terenie Zabrza

Poznaj nasz zespół

Agencja nieruchomości WGN tworzona jest przez zespół ekspertów, mogących się pochwalić bogatym doświadczeniem, tysiącem transakcji na koncie oraz mnóstwem pozytywnych opinii.

Wyróżnia nas specjalizacja (każdy z doradców odpowiada za konkretny obszar wsparcia dla klientów z Zabrza) oraz kompleksowość, dzięki której oferujemy wszystko, co potrzebne.

POZNAJ ICH
Wszystko na temat pośredników nieruchomości w Zabrzu, w tym: opinie, oceny i referencje

Sprawdź, jak oceniają nas klienci.

Martyna Konieczny

Bardzo polecam współpracę z Panem Rafałem Kampczyk z Biura Nieruchomości WGN. Dzięki niemu proces sprzedaży mojego mieszkania i zakup wymarzonego domu przebiegł bezstresowo. Cała obsługa, aż do aktu notarialnego była na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować Panu Rafałowi za poświęcony czas (również w dni wolne), za zaangażowanie oraz za cierpliwość. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy w sprzedaży nieruchomości to napewno jeszcze raz skorzystam z usług Pana Rafała oraz całej załogi WGN z Sosnowca.

Ewa Mnich

Kilka miesięcy temu musiałam podjąć decyzję o sprzedaży domu, byłam przerażona , nie wiedziałam od czego zacząć... Przeglądając różne strony internetowe trafiłam na filmik prezentujący nieruchomość z oferty Biura Nieruchomości WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry. Kontakt z Biurem WGN Tarnowskie Góry był strzałem w 10! Wszystko przebiegło bez problemów, a Pan Rafał Kampczyk oraz pracownicy biura okazali się godnymi zaufania profesjonalistami. Polecam!!!!

Marek Szczęśnik

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i w super atmosferze. Kontakt telefoniczny jak i mailowy jest idealny. Oferta została przygotowana bardzo profesjonalnie dzięki czemu nie trzeba było długo czekać na klienta.

Izabela Kurda

Współpracowałam z Panem Krzysztofem i jego zespołem zarówno jako strona kupująca, jak również jako sprzedająca, pełen profesjonalizm!

Martyna Lechowicz

Współpraca przebiegła sprawnie i szybko. Wszystkie formalności zostały dopilnowane a cała transakcja została przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Marcin Leks

Profesjonalna ekipa, wszystkie dokumenty organizowane na moje zyczenie. Z ręką na sercu polecam.

Beata Kijewska

Fachowe wsparcie i sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Profesjonalna, bardzo miła obsługa oraz ogromne zaangażowanie. Można liczyć na pomoc w rozwiązaniu napotkanych problemów. Polecam!

Marceli Tomczyk

Właściwe podejście do klienta i pełen profesjonalizm pokazane od pierwszej chwili współpracy. Dzięki wparciu panów z WGN udało się sprawnie i bezpiecznie przejść przez sprzedaż mieszkania. Zdecydowanie polecam każdemu sprzedającemu oraz kupującemu.

Bartosz Czekaj

Bardzo pozytywnie wspominam współprace w WGN Sosnowiec. Profesjonalizm w każdym calu. Pomoc przy całym procesie zakupu była nieoceniona; Panowie odpowiadali na każde nurtujące mnie pytanie dzięki czemu czułem, że cały proces zakończy się pomyślnie mimo ciężkiego czasu pandemii. Polecam

Dawid Gulczewski

ŚWIETNA ROBOTA PANOWIE!!! Nigdy bym nie przypuszczał, że współpraca z jakimkolwiek biurem przyniesie taki efekt. Panowie Krzysztof Badan i Rafał Kampczyk wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem w sprzedaży mojego domu. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy. POLECAM TO BIURO !!! Pozdrawiam serdecznie.

Anna Michoń

Pierwszy kontakt z firmą pozostawił wrażenie profesjonalizmu. Fachowa porada, standardy obsługi, zaangażowanie w „temat”, wysiłek włożony w doradztwo to to co mnie zachęciło do dalszej współpracy. Na późniejszym etapie nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie poziom przygotowania do pracy, plan na realizację celu absolutnie taki jaki życzyłabym sobie widzieć w każdej firmie. Polecam.

Magdalena Szumakowicz

Nie ma się czego przyczepić, a dzisiaj to rzadkość!:) mieszkanie zostało sprzedane szybciej niż bym tego oczekiwała. Panowie znają się na sprzedaży i tyle w temacie. Polecam wszystkim którzy mają problemy ze sprzedażą i kupnem wymarzonej nieruchomości. Jestem pewna że pomogą! :)

Kontakt do agentów nieruchomości Zabrze

Zapytaj, o co tylko chcesz

Zrób to za pomocą formularza kontaktowego, telefonu lub
poczty e-mail.

Chcesz porozmawiać z wybranym ekspertem?
Jego dane znajdziesz tutaj.

    Odwiedź nasze biuro nieruchomości w Sosnowcu

    Porozmawiaj z nami twarzą w twarz
    50.27596 19.1297545 https://badan-kampczyk.pl/wp-content/uploads/2020/11/marker-2.png