Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK
Twoja agencja i pośrednictwo nieruchomości Katowice oraz ponad 80 oddziałów w całej Polsce

Zadowoleni Klienci zrealizaowali z nami ponad 2000 transakcji. Jakie wsparcie zapewniamy?

Sprzedaż

Zajmujemy się wyceną, znalezieniem kupca oraz załatwieniem wszelkich formalności związanych ze sprzedażą nieruchomości.

SPRAWDŹ

Zakup

Ułatwiamy podjęcie decyzji dotyczącej nabycia konkretnego obiektu, domu lub działki.

SPRAWDŹ

Sprzedaż za
gotówkę

Przyjedziemy, wycenimy, załatwimy formalności i kupimy ją od Ciebie za gotówkę.

SPRAWDŹ

Finansowanie

Pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnego wsparcia finansowego – na zakup, inwestycję, jak i remont.

SPRAWDŹ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Plusy płynące ze współpracy z pośrednikami nieruchomości z Katowic

Dlaczego warto? Nasze usługi kierujemy do mieszkańców całego Śląska i Zagłębia, w tym miasta Katowice oraz ich bliższych i dalszych okolic. W naszej ofercie pośrednictwa znajduje się cały wachlarz działań ułatwiających zarówno sprzedaż, zakup, budowa, jak i finansowanie wybranych inwestycji.
1

KORZYSTASZ Z BOGATEGO DOŚWIADCZENIA - ZDOBYWANEGO NA PRZESTRZENI WIELU LAT

Pośrednictwem nieruchomości zajmujemy się od ponad 10 lat. Do tej pory obsłużyliśmy kilka tysięcy zadowolonych klientów z Katowic i całego Śląska, a każdego roku uczestniczymy w ponad 200 transakcjach.

2

ZYSKUJESZ DOSTĘP DO BOGATEJ OFERTY USŁUG AGENTÓW NIERUCHOMOŚCI

Nasi klienci zamieszkujący Katowice i nie tylko mogą korzystać z szerokiego wsparcia, w ramach którego pomagamy w sprawnym przeprowadzaniu transakcji. Udzielamy pomocy przy sprzedaży, podczas zakupu, w procesie budowy, a nawet finansowania zakupu nieruchomości.

3

ZYSKUJESZ KOMFORT, ŻE TWOJE INTERESY SĄ W PEŁNI CHRONIONE

Dbamy o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa, dzięki którym każda transakcja jest doskonale chroniona - zarówno pod względem prawnym, podatkowym, jak i finansowym.

Najlepsza możliwa cena,
szybkość i bezpieczeństwo

Jeżeli są dla Ciebie ważne tak samo, jak dla nas:

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Eksperci świadczący usługi pośrednictwa nieruchomości na terenie Katowic

Poznaj nasz zespół

WGN, to zespół ekspertów świadczących usługi pośrednictwa nieruchomości na obszarze całego województwa Śląskiego. Od wielu lat dostarczamy specjalistyczne usługi wsparcia, które kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, jak i innych miejscowości.

Za procesy sprzedaży, zakupu, budowy czy finansowania nieruchomości odpowiadają dedykowani eksperci – osoby z ogromnym doświadczeniem, potwierdzonym latami praktyki.

POZNAJ ICH
Opinie dotyczące usług agencji nieruchomości w Katowicach

Sprawdź, co sądzą o nas Klienci

Martyna Konieczny

Bardzo polecam współpracę z Panem Rafałem Kampczyk z Biura Nieruchomości WGN. Dzięki niemu proces sprzedaży mojego mieszkania i zakup wymarzonego domu przebiegł bezstresowo. Cała obsługa, aż do aktu notarialnego była na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować Panu Rafałowi za poświęcony czas (również w dni wolne), za zaangażowanie oraz za cierpliwość. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy w sprzedaży nieruchomości to napewno jeszcze raz skorzystam z usług Pana Rafała oraz całej załogi WGN z Sosnowca.

Ewa Mnich

Kilka miesięcy temu musiałam podjąć decyzję o sprzedaży domu, byłam przerażona , nie wiedziałam od czego zacząć... Przeglądając różne strony internetowe trafiłam na filmik prezentujący nieruchomość z oferty Biura Nieruchomości WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry. Kontakt z Biurem WGN Tarnowskie Góry był strzałem w 10! Wszystko przebiegło bez problemów, a Pan Rafał Kampczyk oraz pracownicy biura okazali się godnymi zaufania profesjonalistami. Polecam!!!!

Marek Szczęśnik

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i w super atmosferze. Kontakt telefoniczny jak i mailowy jest idealny. Oferta została przygotowana bardzo profesjonalnie dzięki czemu nie trzeba było długo czekać na klienta.

Izabela Kurda

Współpracowałam z Panem Krzysztofem i jego zespołem zarówno jako strona kupująca, jak również jako sprzedająca, pełen profesjonalizm!

Martyna Lechowicz

Współpraca przebiegła sprawnie i szybko. Wszystkie formalności zostały dopilnowane a cała transakcja została przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Marcin Leks

Profesjonalna ekipa, wszystkie dokumenty organizowane na moje zyczenie. Z ręką na sercu polecam.

Beata Kijewska

Fachowe wsparcie i sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Profesjonalna, bardzo miła obsługa oraz ogromne zaangażowanie. Można liczyć na pomoc w rozwiązaniu napotkanych problemów. Polecam!

Marceli Tomczyk

Właściwe podejście do klienta i pełen profesjonalizm pokazane od pierwszej chwili współpracy. Dzięki wparciu panów z WGN udało się sprawnie i bezpiecznie przejść przez sprzedaż mieszkania. Zdecydowanie polecam każdemu sprzedającemu oraz kupującemu.

Bartosz Czekaj

Bardzo pozytywnie wspominam współprace w WGN Sosnowiec. Profesjonalizm w każdym calu. Pomoc przy całym procesie zakupu była nieoceniona; Panowie odpowiadali na każde nurtujące mnie pytanie dzięki czemu czułem, że cały proces zakończy się pomyślnie mimo ciężkiego czasu pandemii. Polecam

Dawid Gulczewski

ŚWIETNA ROBOTA PANOWIE!!! Nigdy bym nie przypuszczał, że współpraca z jakimkolwiek biurem przyniesie taki efekt. Panowie Krzysztof Badan i Rafał Kampczyk wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem w sprzedaży mojego domu. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy. POLECAM TO BIURO !!! Pozdrawiam serdecznie.

Anna Michoń

Pierwszy kontakt z firmą pozostawił wrażenie profesjonalizmu. Fachowa porada, standardy obsługi, zaangażowanie w „temat”, wysiłek włożony w doradztwo to to co mnie zachęciło do dalszej współpracy. Na późniejszym etapie nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie poziom przygotowania do pracy, plan na realizację celu absolutnie taki jaki życzyłabym sobie widzieć w każdej firmie. Polecam.

Magdalena Szumakowicz

Nie ma się czego przyczepić, a dzisiaj to rzadkość!:) mieszkanie zostało sprzedane szybciej niż bym tego oczekiwała. Panowie znają się na sprzedaży i tyle w temacie. Polecam wszystkim którzy mają problemy ze sprzedażą i kupnem wymarzonej nieruchomości. Jestem pewna że pomogą! :)

Kontakt do pośredników nieruchomości Katowice

Zapytaj, o co tylko chcesz

Zrób to za pomocą formularza kontaktowego, telefonu lub
poczty e-mail.

Chcesz porozmawiać z wybranym ekspertem?
Jego dane znajdziesz tutaj.

    Odwiedź nasze biuro nieruchomości w Sosnowcu

    Porozmawiaj z nami twarzą w twarz
    50.27596 19.1297545 https://badan-kampczyk.pl/wp-content/uploads/2020/11/marker-2.png