Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK
Twoja agencja nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Zadowoleni Klienci zrealizaowali z nami ponad 2000 transakcji. Jakie wsparcie zapewniamy?

Sprzedaż

Wyceniamy, znajdujemy zainteresowanych klientów, załatwiamy formalności, aż wreszcie doprowadzamy do finalizacji transakcji.

SPRAWDŹ

Zakup

Jesteśmy na każdym etapie zmierzającym do nabycia nieruchomości - od weryfikacji właściwego obiektu, poprzez kontakt z właścicielem, na załatwieniu formalności kończąc.

SPRAWDŹ

Sprzedaż za
gotówkę

Przyjedziemy, wycenimy, załatwimy formalności i kupimy ją od Ciebie za gotówkę. Sprzedaj nieruchomość za satysfakcjonującą cenę.

SPRAWDŹ

Finansowanie

Ułatwiamy pozyskanie funduszy niezbędnych na zakup nieruchomości, a nawet zakończenie inwestycji (w tym chociażby przeprowadzenie remontu).

SPRAWDŹ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Korzyści płynące wynikające ze współpracy z agencją nieruchomości z Dąbrowy Górniczej

Dlaczego warto? Z uwagi na fakt, iż nasza agencja nieruchomości działania na całym Śląsku i Zagłębiu (oraz w ponad 80 oddziałach w całej Polsce) - z naszych usług chętnie korzystają również mieszkańcy Dąbrowy Górniczej. Im oraz znacznie większej grupie klientów zapewniamy kompleksowe wsparcie związane z transakcjami, których celem może być sprzedaż, zakup, a nawet budowa nieruchomości.
1

PONAD 10 LAT NA RYNKU - KORZYSTASZ Z BOGATEGO DOŚWIADCZENIA

Każdego roku nasze biuro pośrednictwa nieruchomości uczestniczy w ponad 200 transakcjach – realizowanych dla klientów z Dąbrowy Górniczej oraz innych miast całego Śląska.

2

SZEROKA OFERTA AGENTÓW NIERUCHOMOŚCI – DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB

Każdy z klientów zamieszkujących Dąbrowę i nie tylko, może liczyć na kompleksowe wsparcie związane z nieruchomościami. Ułatwiamy ich zakup, sprzedaż oraz budowę.

3

OCHRONA TWOICH INERESÓW - BEZPIECZEŃSTWO NA 1 MIEJSCU

Wszystkie prowadzone przez nas transakcje są wielokrotnie sprawdzane pod względem prawnym, podatkowym, finansowym oraz formalnym. Dzięki temu wiemy, że całość przebiega zgodnie z planem.

Najlepsza możliwa cena, sprawność,
szybkość i bezpieczeństwo

Jeżeli liczą się dla Ciebie tak samo, jak dla nas:

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Specjaliści pracujący w biurze nieruchomości na terenie Dąbrowy Górniczej

Poznaj nasz zespół

Zespół WGN Sosnowiec | Tarnowskie Góry, składa się z doświadczonych ekspertów – praktyków, którzy działają na rynku nieruchomości od wielu lat. Nasze usługi kierujemy do osób z całego województwa, dzięki temu mogą z nich skorzystać również mieszkańcy Dąbrowy Górniczej.

Odpowiadamy za sprawny przebieg procesów sprzedaży, zakupu, budowy czy finansowania nieruchomości. A każdym z tych obszarów zajmują się dedykowani specjaliści.

POZNAJ ICH
Referencje i opinie na temat agencji nieruchomości z Dąbrowy Górniczej

Sprawdź, co sądzą o nas Klienci

Martyna Konieczny

Bardzo polecam współpracę z Panem Rafałem Kampczyk z Biura Nieruchomości WGN. Dzięki niemu proces sprzedaży mojego mieszkania i zakup wymarzonego domu przebiegł bezstresowo. Cała obsługa, aż do aktu notarialnego była na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować Panu Rafałowi za poświęcony czas (również w dni wolne), za zaangażowanie oraz za cierpliwość. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy w sprzedaży nieruchomości to napewno jeszcze raz skorzystam z usług Pana Rafała oraz całej załogi WGN z Sosnowca.

Ewa Mnich

Kilka miesięcy temu musiałam podjąć decyzję o sprzedaży domu, byłam przerażona , nie wiedziałam od czego zacząć... Przeglądając różne strony internetowe trafiłam na filmik prezentujący nieruchomość z oferty Biura Nieruchomości WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry. Kontakt z Biurem WGN Tarnowskie Góry był strzałem w 10! Wszystko przebiegło bez problemów, a Pan Rafał Kampczyk oraz pracownicy biura okazali się godnymi zaufania profesjonalistami. Polecam!!!!

Marek Szczęśnik

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i w super atmosferze. Kontakt telefoniczny jak i mailowy jest idealny. Oferta została przygotowana bardzo profesjonalnie dzięki czemu nie trzeba było długo czekać na klienta.

Izabela Kurda

Współpracowałam z Panem Krzysztofem i jego zespołem zarówno jako strona kupująca, jak również jako sprzedająca, pełen profesjonalizm!

Martyna Lechowicz

Współpraca przebiegła sprawnie i szybko. Wszystkie formalności zostały dopilnowane a cała transakcja została przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Marcin Leks

Profesjonalna ekipa, wszystkie dokumenty organizowane na moje zyczenie. Z ręką na sercu polecam.

Beata Kijewska

Fachowe wsparcie i sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Profesjonalna, bardzo miła obsługa oraz ogromne zaangażowanie. Można liczyć na pomoc w rozwiązaniu napotkanych problemów. Polecam!

Marceli Tomczyk

Właściwe podejście do klienta i pełen profesjonalizm pokazane od pierwszej chwili współpracy. Dzięki wparciu panów z WGN udało się sprawnie i bezpiecznie przejść przez sprzedaż mieszkania. Zdecydowanie polecam każdemu sprzedającemu oraz kupującemu.

Bartosz Czekaj

Bardzo pozytywnie wspominam współprace w WGN Sosnowiec. Profesjonalizm w każdym calu. Pomoc przy całym procesie zakupu była nieoceniona; Panowie odpowiadali na każde nurtujące mnie pytanie dzięki czemu czułem, że cały proces zakończy się pomyślnie mimo ciężkiego czasu pandemii. Polecam

Dawid Gulczewski

ŚWIETNA ROBOTA PANOWIE!!! Nigdy bym nie przypuszczał, że współpraca z jakimkolwiek biurem przyniesie taki efekt. Panowie Krzysztof Badan i Rafał Kampczyk wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem w sprzedaży mojego domu. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy. POLECAM TO BIURO !!! Pozdrawiam serdecznie.

Anna Michoń

Pierwszy kontakt z firmą pozostawił wrażenie profesjonalizmu. Fachowa porada, standardy obsługi, zaangażowanie w „temat”, wysiłek włożony w doradztwo to to co mnie zachęciło do dalszej współpracy. Na późniejszym etapie nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie poziom przygotowania do pracy, plan na realizację celu absolutnie taki jaki życzyłabym sobie widzieć w każdej firmie. Polecam.

Magdalena Szumakowicz

Nie ma się czego przyczepić, a dzisiaj to rzadkość!:) mieszkanie zostało sprzedane szybciej niż bym tego oczekiwała. Panowie znają się na sprzedaży i tyle w temacie. Polecam wszystkim którzy mają problemy ze sprzedażą i kupnem wymarzonej nieruchomości. Jestem pewna że pomogą! :)

Odwiedź nasze biuro nieruchomości mieszczące się w Dąbrowie Górniczej

Spotkaj się z nami bezpośrednio.

Zrób to za pomocą formularza kontaktowego, telefonu lub
poczty e-mail.

Chcesz porozmawiać z wybranym ekspertem?
Jego dane znajdziesz tutaj.

    Odwiedź nasze biuro nieruchomości w Sosnowcu

    Porozmawiaj z nami twarzą w twarz
    50.27596 19.1297545 https://badan-kampczyk.pl/wp-content/uploads/2020/11/marker-2.png