Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK
Pośrednictwo w obrocie nieruchomości w Bytomiu - zobacz, na co możesz liczyć

Zadowoleni Klienci zrealizaowali z nami ponad 2000 transakcji. Jakie wsparcie zapewniamy?

Sprzedaż

Badanie rynku, ustalanie ceny, promowanie i sprzedaż, spotkania i negocjacje, finalizacja transakcji.

SPRAWDŹ

Zakup

Poszukiwanie ofert, oględziny, negocjacje, załatwianie formalności oraz zamykanie transakcji.

SPRAWDŹ

Sprzedaż za
gotówkę

Sprzedaj nieruchomość za satysfakcjonującą cenę. Przyjedziemy, wycenimy, załatwimy formalności i kupimy ją od Ciebie za gotówkę.

SPRAWDŹ

Finansowanie

Dobór form, pomoc w formalnościach, a także uzyskaniu oraz wydatkowaniu kredytu hipotecznego.

SPRAWDŹ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Agencja od nieruchomości na terenie Bytomia – nasze zalety

Dlaczego warto? Połączenie wszechstronności, profesjonalizmu oraz dostępności. To między innymi właśnie te elementy odpowiadają za sukces naszego biura na Śląsku i Zagłębiu (oraz w ponad 80 oddziałach w całej Polsce). Sprawdź, co jeszcze sprawia, że zarówno klienci z Bytomia, jak i całego województwa śląskiego decydują się na skorzystanie właśnie z naszego wsparcia.
1

WIELE LAT ZWIĘKSZAJĄCEGO SIĘ DOŚWIADCZENIA

Dotychczas mamy za sobą kilka tysięcy transakcji, a każdego roku ta liczba zwiększa się o kolejne kilkaset. Każda z nich powoduje, że stajemy się jeszcze lepsi, a nasi klienci z Radzionkowa (i nie tylko!) mogą liczyć na jeszcze doskonalszą i bardziej fachową pomoc w zakresie rynku nieruchomości.

2

IMPONUJĄCO SZEROKI WACHLARZ USŁUG POŚREDNICTWA

Cenimy czas, nerwy oraz pieniądze naszych kontrahentów. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się wszystkie niezbędne im usługi - od sprzedaży, poprzez zakup, na budowie, jak i znajdowaniu właściwych źródeł finansowania nieruchomości kończąc.

3

BEZPIECZEŃSTWO DOPRACOWANE W KAŻDYM CALU

Połączenie kompleksowości i profesjonalizmu to tylko jeden z aspektów naszych usług. Poza nimi dbamy również o pełną ochronę interesów naszych śląskich klientów - zarówno na szczeblu prawnym, jak i finansowym.

Najlepsza możliwa cena, poczucie ochrony i bezpieczeństwa,
a do tego fachowe podejście do obsługi

Jeżeli liczą się dla Ciebie tak samo, jak dla nas:

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Pośrednicy rynku nieruchomości z Bytomia

Poznaj nasz zespół

Specjalizacja – to ona jest u nas słowem kluczem. W naszym biurze pracują eksperci zajmujący się konkretnymi dziedzinami obszaru nieruchomości. Dzięki temu dysponują doskonałą i zawsze aktualną wiedzą, a co szczególnie ważne – świadczą swoje usługi na bardzo wysokim poziomie.

POZNAJ ICH
Biuro nieruchomości Bytom: referencje i opinie

Sprawdź, jak oceniają nas klienci.

Martyna Konieczny

Bardzo polecam współpracę z Panem Rafałem Kampczyk z Biura Nieruchomości WGN. Dzięki niemu proces sprzedaży mojego mieszkania i zakup wymarzonego domu przebiegł bezstresowo. Cała obsługa, aż do aktu notarialnego była na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować Panu Rafałowi za poświęcony czas (również w dni wolne), za zaangażowanie oraz za cierpliwość. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy w sprzedaży nieruchomości to napewno jeszcze raz skorzystam z usług Pana Rafała oraz całej załogi WGN z Sosnowca.

Ewa Mnich

Kilka miesięcy temu musiałam podjąć decyzję o sprzedaży domu, byłam przerażona , nie wiedziałam od czego zacząć... Przeglądając różne strony internetowe trafiłam na filmik prezentujący nieruchomość z oferty Biura Nieruchomości WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry. Kontakt z Biurem WGN Tarnowskie Góry był strzałem w 10! Wszystko przebiegło bez problemów, a Pan Rafał Kampczyk oraz pracownicy biura okazali się godnymi zaufania profesjonalistami. Polecam!!!!

Marek Szczęśnik

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i w super atmosferze. Kontakt telefoniczny jak i mailowy jest idealny. Oferta została przygotowana bardzo profesjonalnie dzięki czemu nie trzeba było długo czekać na klienta.

Izabela Kurda

Współpracowałam z Panem Krzysztofem i jego zespołem zarówno jako strona kupująca, jak również jako sprzedająca, pełen profesjonalizm!

Martyna Lechowicz

Współpraca przebiegła sprawnie i szybko. Wszystkie formalności zostały dopilnowane a cała transakcja została przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Marcin Leks

Profesjonalna ekipa, wszystkie dokumenty organizowane na moje zyczenie. Z ręką na sercu polecam.

Beata Kijewska

Fachowe wsparcie i sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Profesjonalna, bardzo miła obsługa oraz ogromne zaangażowanie. Można liczyć na pomoc w rozwiązaniu napotkanych problemów. Polecam!

Marceli Tomczyk

Właściwe podejście do klienta i pełen profesjonalizm pokazane od pierwszej chwili współpracy. Dzięki wparciu panów z WGN udało się sprawnie i bezpiecznie przejść przez sprzedaż mieszkania. Zdecydowanie polecam każdemu sprzedającemu oraz kupującemu.

Bartosz Czekaj

Bardzo pozytywnie wspominam współprace w WGN Sosnowiec. Profesjonalizm w każdym calu. Pomoc przy całym procesie zakupu była nieoceniona; Panowie odpowiadali na każde nurtujące mnie pytanie dzięki czemu czułem, że cały proces zakończy się pomyślnie mimo ciężkiego czasu pandemii. Polecam

Dawid Gulczewski

ŚWIETNA ROBOTA PANOWIE!!! Nigdy bym nie przypuszczał, że współpraca z jakimkolwiek biurem przyniesie taki efekt. Panowie Krzysztof Badan i Rafał Kampczyk wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem w sprzedaży mojego domu. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy. POLECAM TO BIURO !!! Pozdrawiam serdecznie.

Anna Michoń

Pierwszy kontakt z firmą pozostawił wrażenie profesjonalizmu. Fachowa porada, standardy obsługi, zaangażowanie w „temat”, wysiłek włożony w doradztwo to to co mnie zachęciło do dalszej współpracy. Na późniejszym etapie nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie poziom przygotowania do pracy, plan na realizację celu absolutnie taki jaki życzyłabym sobie widzieć w każdej firmie. Polecam.

Magdalena Szumakowicz

Nie ma się czego przyczepić, a dzisiaj to rzadkość!:) mieszkanie zostało sprzedane szybciej niż bym tego oczekiwała. Panowie znają się na sprzedaży i tyle w temacie. Polecam wszystkim którzy mają problemy ze sprzedażą i kupnem wymarzonej nieruchomości. Jestem pewna że pomogą! :)

Kontakt do pośredników nieruchomości Bytom

Zapytaj, o co tylko chcesz

Zrób to za pomocą formularza kontaktowego, telefonu lub
poczty e-mail.

Chcesz porozmawiać z wybranym ekspertem?
Jego dane znajdziesz tutaj.

    Odwiedź nasze biuro nieruchomości w Sosnowcu

    Porozmawiaj z nami twarzą w twarz
    50.27596 19.1297545 https://badan-kampczyk.pl/wp-content/uploads/2020/11/marker-2.png