Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK
Twoja agencja nieruchomości Mysłowice

Zadowoleni Klienci zrealizaowali z nami ponad 2000 transakcji. Jakie wsparcie zapewniamy?

Sprzedaż

Analiza, ustalanie cen, promocja, uczestnictwo w spotkaniach, prezentacjach i negocjacjach, a na koniec – zamykanie procesu sprzedaży nieruchomości.

SPRAWDŹ

Zakup

Pomoc w sprawdzeniu, udział w negocjacjach, przygotowywanie formalności oraz sprawne prowadzenie wszystkich prac związanych z nabyciem nieruchomości.

SPRAWDŹ

Sprzedaż za
gotówkę

Sprzedaj nieruchomość za satysfakcjonującą cenę. Przyjedziemy, wycenimy, załatwimy formalności i kupimy ją od Ciebie za gotówkę.

SPRAWDŹ

Finansowanie

Pozyskiwanie bezpiecznych i opłacalnych źródeł finansowania - służących zakupowi oraz remontom nieruchomości.

SPRAWDŹ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Plusy związane ze współpracą z agentami nieruchomości z Mysłowic

Dlaczego warto? Nasze wsparcie kierujemy do wszystkich klientów zainteresowanych profesjonalnymi usługami pośrednictwa nieruchomości - na terenie całego Śląska i Zagłębia (oraz całej Polski w ponad 80 oddziałach). To oznacza, że mogą z nich skorzystać także osobny mieszkające w Mysłowicach i okolicach. Jeżeli zależy Ci na doradcach, którym możesz zaufać - skontaktuj się z nami. Potrzebujesz dodatkowych powodów - sprawdź poniższe punkty.
1

11 LAT - WŁAŚNIE TYLE JESTEŚMY OBECNI NA RYNKU

Cały ten czas poświęciliśmy na pracę na rzecz naszych klientów. Do tej pory z naszych przeprowadziliśmy kilka tysięcy transakcji, których beneficjentami były setki osób.

2

1 MIEJSCE - OFERUJEMY DOSTĘP DO WSZYSTKICH KLUCZOWYCH USŁUG

Wyróżnia nas kompleksowość, dzięki której każdy z klientów znajduje dokładnie to, czego potrzebuje. Oferujemy wsparcie w sprzedaży, zakupie, budowie, jak i finansowaniu nieruchomości w Mysłowicach i nie tylko.

3

100% BEZPIECZEŃSTWA - STAWIAMY NA OCHRONĘ INTERESÓW NASZYCH KLIENTÓW

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo każdej transakcji. Dbamy, aby nasi kontrahenci byli w pełni chronieni - zarówno pod względem prawnym, finansowym, jak i podatkowym.

Najlepsza możliwa cena, szybka i sprawna współpraca,
a do tego bezpieczeństwo interesów

Jeżeli liczą się dla Ciebie tak samo, jak dla nas:

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Doradcy z agencji nieruchomości działającej w Mysłowicach

Poznaj nasz zespół

Firma WGN Nieruchomości, to grupa doświadczonych ekspertów, którzy od lat pomagają klientom z Gliwic, jak i całego województwa śląskiego.

Każdy z nas specjalizuje się w konkretnym obszarze związanym z obrotem nieruchomościami. Właśnie dlatego dostarczamy wsparcie na tak wysokim poziomie.

POZNAJ ICH
Oceny, opinie i referencje na temat biura nieruchomości w Mysłowicach

Sprawdź, jak oceniają nas klienci.

Martyna Konieczny

Bardzo polecam współpracę z Panem Rafałem Kampczyk z Biura Nieruchomości WGN. Dzięki niemu proces sprzedaży mojego mieszkania i zakup wymarzonego domu przebiegł bezstresowo. Cała obsługa, aż do aktu notarialnego była na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować Panu Rafałowi za poświęcony czas (również w dni wolne), za zaangażowanie oraz za cierpliwość. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy w sprzedaży nieruchomości to napewno jeszcze raz skorzystam z usług Pana Rafała oraz całej załogi WGN z Sosnowca.

Ewa Mnich

Kilka miesięcy temu musiałam podjąć decyzję o sprzedaży domu, byłam przerażona , nie wiedziałam od czego zacząć... Przeglądając różne strony internetowe trafiłam na filmik prezentujący nieruchomość z oferty Biura Nieruchomości WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry. Kontakt z Biurem WGN Tarnowskie Góry był strzałem w 10! Wszystko przebiegło bez problemów, a Pan Rafał Kampczyk oraz pracownicy biura okazali się godnymi zaufania profesjonalistami. Polecam!!!!

Marek Szczęśnik

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i w super atmosferze. Kontakt telefoniczny jak i mailowy jest idealny. Oferta została przygotowana bardzo profesjonalnie dzięki czemu nie trzeba było długo czekać na klienta.

Izabela Kurda

Współpracowałam z Panem Krzysztofem i jego zespołem zarówno jako strona kupująca, jak również jako sprzedająca, pełen profesjonalizm!

Martyna Lechowicz

Współpraca przebiegła sprawnie i szybko. Wszystkie formalności zostały dopilnowane a cała transakcja została przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Marcin Leks

Profesjonalna ekipa, wszystkie dokumenty organizowane na moje zyczenie. Z ręką na sercu polecam.

Beata Kijewska

Fachowe wsparcie i sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Profesjonalna, bardzo miła obsługa oraz ogromne zaangażowanie. Można liczyć na pomoc w rozwiązaniu napotkanych problemów. Polecam!

Marceli Tomczyk

Właściwe podejście do klienta i pełen profesjonalizm pokazane od pierwszej chwili współpracy. Dzięki wparciu panów z WGN udało się sprawnie i bezpiecznie przejść przez sprzedaż mieszkania. Zdecydowanie polecam każdemu sprzedającemu oraz kupującemu.

Bartosz Czekaj

Bardzo pozytywnie wspominam współprace w WGN Sosnowiec. Profesjonalizm w każdym calu. Pomoc przy całym procesie zakupu była nieoceniona; Panowie odpowiadali na każde nurtujące mnie pytanie dzięki czemu czułem, że cały proces zakończy się pomyślnie mimo ciężkiego czasu pandemii. Polecam

Dawid Gulczewski

ŚWIETNA ROBOTA PANOWIE!!! Nigdy bym nie przypuszczał, że współpraca z jakimkolwiek biurem przyniesie taki efekt. Panowie Krzysztof Badan i Rafał Kampczyk wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem w sprzedaży mojego domu. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy. POLECAM TO BIURO !!! Pozdrawiam serdecznie.

Anna Michoń

Pierwszy kontakt z firmą pozostawił wrażenie profesjonalizmu. Fachowa porada, standardy obsługi, zaangażowanie w „temat”, wysiłek włożony w doradztwo to to co mnie zachęciło do dalszej współpracy. Na późniejszym etapie nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie poziom przygotowania do pracy, plan na realizację celu absolutnie taki jaki życzyłabym sobie widzieć w każdej firmie. Polecam.

Magdalena Szumakowicz

Nie ma się czego przyczepić, a dzisiaj to rzadkość!:) mieszkanie zostało sprzedane szybciej niż bym tego oczekiwała. Panowie znają się na sprzedaży i tyle w temacie. Polecam wszystkim którzy mają problemy ze sprzedażą i kupnem wymarzonej nieruchomości. Jestem pewna że pomogą! :)

Kontakt do pośredników nieruchomości Gliwice

Zapytaj, o co tylko chcesz

Zrób to za pomocą formularza kontaktowego, telefonu lub
poczty e-mail.

Chcesz porozmawiać z wybranym ekspertem?
Jego dane znajdziesz tutaj.

    Odwiedź nasze biuro nieruchomości w Sosnowcu

    Porozmawiaj z nami twarzą w twarz
    50.27596 19.1297545 https://badan-kampczyk.pl/wp-content/uploads/2020/11/marker-2.png