Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK
Twoja agencja nieruchomości Gliwice

Zadowoleni Klienci zrealizaowali z nami ponad 2000 transakcji. Jakie wsparcie zapewniamy?

Sprzedaż

Obsługujemy cały proces sprzedaży nieruchomości - od wyceny, poprzez publikację ogłoszeń i znalezienie kupca, na negocjacjach i finalizacji transakcji kończąc.

SPRAWDŹ

Zakup

Odpowiadamy za wszystko, co związane ze sprawnym nabyciem nieruchomości na terenie Gliwic. Pomagamy ją sprawdzić, uzyskać właściwą cenę oraz ułatwiamy przeprowadzenie procesu zakupu.

SPRAWDŹ

Sprzedaż za
gotówkę

Przyjedziemy, wycenimy, załatwimy formalności i kupimy ją od Ciebie za gotówkę. Sprzedaj nieruchomość za satysfakcjonującą cenę.

SPRAWDŹ

Finansowanie

Potrzebujesz zastrzyku gotówki, dzięki której zakupisz nieruchomość lub ukończysz już rozpoczętą inwestycję? Pomożemy Ci znaleźć właściwy sposób finansowania tego przedsięwzięcia.

SPRAWDŹ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pozytywne aspekty związane ze współpracą z pośrednikami nieruchomości z Gliwic

Dlaczego warto? Działamy na terenie całego województwa Śląskiego (oraz w ponad 80 oddziałach w całej Polsce), w związku z czym do skorzystania z naszych usług zachęcamy również osoby na co dzień żyjące, jak i pracujące w Gliwicach. Potrzebujesz wsparcia skutecznych agentów nieruchomości? Sprawdź, dlaczego nasze usługi to dla Ciebie doskonały wybór.
1

JESTEŚMY NA RYNKU OD PONAD 10 LAT.

Przez ten czas uczestniczyliśmy w tysiącach transakcji i obsłużyliśmy tysiące klientów, którzy polecają nas dalej, a także sami regularnie wracają po kolejne wsparcie.

2

MAMY SZEROKI WACHLARZ USŁUG - W JEDNYM MIEJSCU.

Każdemu z klientów zamieszkujących Gliwice i nie tylko, oferujemy dostęp do sprawdzonych usług wsparcia związanego z obrotem i finansowaniem nieruchomości.

3

CHRONIMY INTERESY NASZYCH KLIENTÓW

Do każdej transakcji podchodzimy w indywidualny sposób - szczególną uwagę przykładając do kwestii związanych z jej bezpieczeństwem. Przeprowadzamy wnikliwą analizę pod każdym względem tak, aby mieć pewność, że jest zgodna z prawem oraz zbieżna z oczekiwaniami naszych kontrahentów.

Najlepsza możliwa cena, szybkość,
sprawność i pełna ochrona

Jeżeli liczą się dla Ciebie tak samo, jak dla nas:

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Doradcy pracujący w agencji nieruchomości na terenie Gliwic

Poznaj nasz zespół

Naszą firmę tworzy grupa specjalistów, którzy od lat pomagają mieszkańcom całego Śląska (w tym także miasta Gliwice oraz okolic).

Najlepszą wizytówką naszych usług pośrednictwa nieruchomości są lata praktyki, opinie dotychczasowych klientów, a także szeroka oferta – dopasowana do wymagań i preferencji każdego kontrahenta.

POZNAJ ICH
Referencje, oceny i opinie na temat usług pośrednictwa nieruchomości w Gliwicach

Sprawdź, jak oceniają nas klienci.

Martyna Konieczny

Bardzo polecam współpracę z Panem Rafałem Kampczyk z Biura Nieruchomości WGN. Dzięki niemu proces sprzedaży mojego mieszkania i zakup wymarzonego domu przebiegł bezstresowo. Cała obsługa, aż do aktu notarialnego była na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować Panu Rafałowi za poświęcony czas (również w dni wolne), za zaangażowanie oraz za cierpliwość. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy w sprzedaży nieruchomości to napewno jeszcze raz skorzystam z usług Pana Rafała oraz całej załogi WGN z Sosnowca.

Ewa Mnich

Kilka miesięcy temu musiałam podjąć decyzję o sprzedaży domu, byłam przerażona , nie wiedziałam od czego zacząć... Przeglądając różne strony internetowe trafiłam na filmik prezentujący nieruchomość z oferty Biura Nieruchomości WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry. Kontakt z Biurem WGN Tarnowskie Góry był strzałem w 10! Wszystko przebiegło bez problemów, a Pan Rafał Kampczyk oraz pracownicy biura okazali się godnymi zaufania profesjonalistami. Polecam!!!!

Marek Szczęśnik

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i w super atmosferze. Kontakt telefoniczny jak i mailowy jest idealny. Oferta została przygotowana bardzo profesjonalnie dzięki czemu nie trzeba było długo czekać na klienta.

Izabela Kurda

Współpracowałam z Panem Krzysztofem i jego zespołem zarówno jako strona kupująca, jak również jako sprzedająca, pełen profesjonalizm!

Martyna Lechowicz

Współpraca przebiegła sprawnie i szybko. Wszystkie formalności zostały dopilnowane a cała transakcja została przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Marcin Leks

Profesjonalna ekipa, wszystkie dokumenty organizowane na moje zyczenie. Z ręką na sercu polecam.

Beata Kijewska

Fachowe wsparcie i sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Profesjonalna, bardzo miła obsługa oraz ogromne zaangażowanie. Można liczyć na pomoc w rozwiązaniu napotkanych problemów. Polecam!

Marceli Tomczyk

Właściwe podejście do klienta i pełen profesjonalizm pokazane od pierwszej chwili współpracy. Dzięki wparciu panów z WGN udało się sprawnie i bezpiecznie przejść przez sprzedaż mieszkania. Zdecydowanie polecam każdemu sprzedającemu oraz kupującemu.

Bartosz Czekaj

Bardzo pozytywnie wspominam współprace w WGN Sosnowiec. Profesjonalizm w każdym calu. Pomoc przy całym procesie zakupu była nieoceniona; Panowie odpowiadali na każde nurtujące mnie pytanie dzięki czemu czułem, że cały proces zakończy się pomyślnie mimo ciężkiego czasu pandemii. Polecam

Dawid Gulczewski

ŚWIETNA ROBOTA PANOWIE!!! Nigdy bym nie przypuszczał, że współpraca z jakimkolwiek biurem przyniesie taki efekt. Panowie Krzysztof Badan i Rafał Kampczyk wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem w sprzedaży mojego domu. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy. POLECAM TO BIURO !!! Pozdrawiam serdecznie.

Anna Michoń

Pierwszy kontakt z firmą pozostawił wrażenie profesjonalizmu. Fachowa porada, standardy obsługi, zaangażowanie w „temat”, wysiłek włożony w doradztwo to to co mnie zachęciło do dalszej współpracy. Na późniejszym etapie nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie poziom przygotowania do pracy, plan na realizację celu absolutnie taki jaki życzyłabym sobie widzieć w każdej firmie. Polecam.

Magdalena Szumakowicz

Nie ma się czego przyczepić, a dzisiaj to rzadkość!:) mieszkanie zostało sprzedane szybciej niż bym tego oczekiwała. Panowie znają się na sprzedaży i tyle w temacie. Polecam wszystkim którzy mają problemy ze sprzedażą i kupnem wymarzonej nieruchomości. Jestem pewna że pomogą! :)

Kontakt do pośredników nieruchomości Gliwice

Zapytaj, o co tylko chcesz

Zrób to za pomocą formularza kontaktowego, telefonu lub
poczty e-mail.

Chcesz porozmawiać z wybranym ekspertem?
Jego dane znajdziesz tutaj.

    Odwiedź nasze biuro nieruchomości w Sosnowcu

    Porozmawiaj z nami twarzą w twarz
    50.27596 19.1297545 https://badan-kampczyk.pl/wp-content/uploads/2020/11/marker-2.png