Dziękujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości na Śląsku i Zagłębiu (m. in. Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Katowice, Gliwice)

Uruchomimy wszystkie dostępne kanały i kontakty Tak, aby sprzedać Twoją nieruchomość sprawnie, bezpiecznie i w cenie, której oczekujesz.

Kompleksowa
promocja

Zadbamy o odpowiednią reklamę m. in. w mediach społecznościowych, gazetach branżowych jak i na ponad 100 portalach internetowych.

Baza klientów
kupujących

Skontaktujemy się bezpośrednio z klientami z naszej ogólnopolskiej bazy, którzy będą potencjalnie zainteresowani zakupem Twojej nieruchomości.

Serwis
internetowy

Ogłoszenie dotyczące sprzedaży Twojej nieruchomości znajdzie się również na naszych stronach internetowych, które odwiedza ponad 1 mln osób rocznie.

Współpraca
z biurami

Będziemy współpracować z ponad 100 biurami WGN w całej Polsce, a także największymi agencjami nieruchomości na Śląsku i Zagłębiu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pośrednik w sprzedaży nieruchomości w województwie śląskim

Sprawdź proces sprzedaży krok po kroku Wykonamy cały szereg czynności zmierzających do tego, aby Twoja nieruchomość sprzedała się szybko, sprawnie i w atrakcyjnej cenie.
1

DOKONAMY SZCZEGÓŁOWEJ WYCENY

Weźmiemy pod uwagę jej stan prawny i techniczny, lokalizację i perspektywy. Dodatkowo, przeanalizujemy trendy rynkowe oraz prognozy na przyszłość. W ten sposób otrzymasz od nas realną i najwyższą możliwą kwotę, jaką możesz uzyskać z jej sprzedaży.

2

PODNIESIEMY JEJ WARTOŚĆ

Przygotujemy nieruchomość do sprzedaży, a także zadbamy o profesjonalne zdjęcia, filmy, opisy oraz rzuty wykonane przez agencję filmową. Dzięki temu, Ty oszczędzisz swój czas i pieniądze, dodatkowo zyskując pewność, że Twoja sprawa jest w naprawdę dobrych rękach.

3

ZAJMIEMY SIĘ CAŁYM PROCESEM SPRZEDAŻY

Wystawimy ogłoszenie, uruchomimy wszelkie możliwe kontakty oraz będziemy przeprowadzać prezentacje. Pomożemy w ewentualnych negocjacjach oraz przygotowaniu umowy sprzedaży. Ogłoszenie o sprzedaży dotrze do wszystkich potencjalnych klientów, dzięki czemu szanse na finalizację transakcji będą bardzo wysokie.

4

ZAŁATWIMY FORMALNOŚCI

Pomożemy przygotować niezbędne dokumenty, w kontaktach zarówno z klientem, jak i notariuszem, a także dopilnujemy, aby cała transakcja była dla Ciebie bezpieczna. Zyskasz pełen spokój i pewność, że cała sprawa przebiegnie pomyślnie i sprzedasz swój dom, mieszkanie lub działkę za odpowiednio wysoką kwotę.

5

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ!

Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 784 554 364 | +48 608 076 088, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego.

Kontakt do pośrednika sprzedaży nieruchomości Śląsk i Zagłębie

Skorzystaj ze wsparcia przy sprzedaży Twojej nieruchomości