Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK
Agencja nieruchomości Chorzów - jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadowoleni Klienci zrealizaowali z nami ponad 2000 transakcji. Jakie wsparcie zapewniamy?

Sprzedaż

Zajmujemy się całym procesem począwszy od analiz, ustalenia cen, poprzez aktywną promocję, spotkania z klientami, na negocjacjach i finalizacji transakcji kończąc.

SPRAWDŹ

Zakup

Odpowiadamy za wszystko, co związane z tym obszarem, czyli: werfyfikacja, negocjacje, załatwienie wszelkich formalności.

SPRAWDŹ

Sprzedaż za
gotówkę

Sprzedaj nieruchomość za satysfakcjonującą cenę. Przyjedziemy, wycenimy, załatwimy formalności i kupimy ją od Ciebie za gotówkę.

SPRAWDŹ

Finansowanie

Ułatwiamy pozyskanie środków pieniężnych potrzebnych zarówno do zakupu, jak i innych działań związanych z inwestycją (przygotowaniem, remontem itp.).

SPRAWDŹ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pośrednicy nieruchomości z Chorzowa – poznaj zalety naszych usług

Dlaczego warto? Agencja WGN świadczy kompleksowe usługi wsparcia i pośrednictwa nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia oraz w ponad 80 oddziałach w całej Polsce. To sprawia, że nasza oferta jest dostępna także dla mieszkańców Chorzowa. Jeżeli życzysz sobie, aby Twoją sprawą zajęli się profesjonalni agenci – skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy pomóc. Sprawdź pozostałe korzyści, które oferujemy.
1

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE - PONAD 11 LAT W BRANŻY

W tym czasie pracowaliśmy dla wielu klientów, dla których przeprowadziliśmy tysiące udanych transakcji. Każda kończyła się powodzeniem oraz zadowoleniem obu stron!

2

WSZECHSTRONNE USŁUGI - KAŻDA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Oferujemy wszystko, co potrzebne do sprawnego przeprowadzania transakcji na nieruchomościach. Pośredniczymy w sprzedaży i zakupie, wspieramy w budowie, a dodatkowo - ułatwiamy pozyskanie właściwego sposobu finansowania.

3

OCHRONA KAŻDEJ TRANSAKCJI - ZARÓWNO PRAWNA, JAK I FINANSOWA

Każda operacja jest poddawana wnikliwej weryfikacji oraz przygotowywana w taki sposób, aby zapewniać bezpieczeństwo prawne i finansowe.

Najlepsza możliwa cena, sprawna i szybka
obsługa oraz pełne bezpieczeństwo

Jeżeli liczą się dla Ciebie tak samo, jak dla nas:

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Pośrednicy nieruchomości pracujący na terenie Chorzowa

Poznaj nasz zespół

WGN to śląska agencja nieruchomości, którą tworzą doświadczeni eksperci – specjalizujący się w określonych dziedzinach. Każdy z doradców świadczących usługi w mieście Chorzów oferuje konkretną specjalizację. Z kolei połączenie ich wszystkich – zapewnia dostęp do szerokiej gamy kompetencji.

POZNAJ ICH
Wszystko na temat działania agentów nieruchomości w Chorzowie: opinie i referencje

Sprawdź, jak oceniają nas klienci.

Martyna Konieczny

Bardzo polecam współpracę z Panem Rafałem Kampczyk z Biura Nieruchomości WGN. Dzięki niemu proces sprzedaży mojego mieszkania i zakup wymarzonego domu przebiegł bezstresowo. Cała obsługa, aż do aktu notarialnego była na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować Panu Rafałowi za poświęcony czas (również w dni wolne), za zaangażowanie oraz za cierpliwość. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy w sprzedaży nieruchomości to napewno jeszcze raz skorzystam z usług Pana Rafała oraz całej załogi WGN z Sosnowca.

Ewa Mnich

Kilka miesięcy temu musiałam podjąć decyzję o sprzedaży domu, byłam przerażona , nie wiedziałam od czego zacząć... Przeglądając różne strony internetowe trafiłam na filmik prezentujący nieruchomość z oferty Biura Nieruchomości WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry. Kontakt z Biurem WGN Tarnowskie Góry był strzałem w 10! Wszystko przebiegło bez problemów, a Pan Rafał Kampczyk oraz pracownicy biura okazali się godnymi zaufania profesjonalistami. Polecam!!!!

Marek Szczęśnik

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i w super atmosferze. Kontakt telefoniczny jak i mailowy jest idealny. Oferta została przygotowana bardzo profesjonalnie dzięki czemu nie trzeba było długo czekać na klienta.

Izabela Kurda

Współpracowałam z Panem Krzysztofem i jego zespołem zarówno jako strona kupująca, jak również jako sprzedająca, pełen profesjonalizm!

Martyna Lechowicz

Współpraca przebiegła sprawnie i szybko. Wszystkie formalności zostały dopilnowane a cała transakcja została przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Marcin Leks

Profesjonalna ekipa, wszystkie dokumenty organizowane na moje zyczenie. Z ręką na sercu polecam.

Beata Kijewska

Fachowe wsparcie i sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Profesjonalna, bardzo miła obsługa oraz ogromne zaangażowanie. Można liczyć na pomoc w rozwiązaniu napotkanych problemów. Polecam!

Marceli Tomczyk

Właściwe podejście do klienta i pełen profesjonalizm pokazane od pierwszej chwili współpracy. Dzięki wparciu panów z WGN udało się sprawnie i bezpiecznie przejść przez sprzedaż mieszkania. Zdecydowanie polecam każdemu sprzedającemu oraz kupującemu.

Bartosz Czekaj

Bardzo pozytywnie wspominam współprace w WGN Sosnowiec. Profesjonalizm w każdym calu. Pomoc przy całym procesie zakupu była nieoceniona; Panowie odpowiadali na każde nurtujące mnie pytanie dzięki czemu czułem, że cały proces zakończy się pomyślnie mimo ciężkiego czasu pandemii. Polecam

Dawid Gulczewski

ŚWIETNA ROBOTA PANOWIE!!! Nigdy bym nie przypuszczał, że współpraca z jakimkolwiek biurem przyniesie taki efekt. Panowie Krzysztof Badan i Rafał Kampczyk wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem w sprzedaży mojego domu. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy. POLECAM TO BIURO !!! Pozdrawiam serdecznie.

Anna Michoń

Pierwszy kontakt z firmą pozostawił wrażenie profesjonalizmu. Fachowa porada, standardy obsługi, zaangażowanie w „temat”, wysiłek włożony w doradztwo to to co mnie zachęciło do dalszej współpracy. Na późniejszym etapie nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie poziom przygotowania do pracy, plan na realizację celu absolutnie taki jaki życzyłabym sobie widzieć w każdej firmie. Polecam.

Magdalena Szumakowicz

Nie ma się czego przyczepić, a dzisiaj to rzadkość!:) mieszkanie zostało sprzedane szybciej niż bym tego oczekiwała. Panowie znają się na sprzedaży i tyle w temacie. Polecam wszystkim którzy mają problemy ze sprzedażą i kupnem wymarzonej nieruchomości. Jestem pewna że pomogą! :)

Kontakt do agentów nieruchomości Chorzów

Zapytaj, o co tylko chcesz

Zrób to za pomocą formularza kontaktowego, telefonu lub
poczty e-mail.

Chcesz porozmawiać z wybranym ekspertem?
Jego dane znajdziesz tutaj.

    Odwiedź nasze biuro nieruchomości w Sosnowcu

    Porozmawiaj z nami twarzą w twarz
    50.27596 19.1297545 https://badan-kampczyk.pl/wp-content/uploads/2020/11/marker-2.png