Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK
Oferta pośrednictwa nieruchomości w Siemianowicach Śląskich - co u nas znajdziesz?

Zadowoleni Klienci zrealizaowali z nami ponad 2000 transakcji. Jakie wsparcie zapewniamy?

Sprzedaż

Pomoc w sprzedaży nieruchomości od A do Z: ustalanie cen, promocja ogłoszeń, rozmowy i negocjacje z klientami, formalności i domykanie sprzedaży.

SPRAWDŹ

Zakup

Kompleksowe wsparcie w zakupie: weryfikacja ofert, prowadzenie prezentacji, rozmowy i negocjacje ze sprzedającymi, formalności i finalizacja transakcji.

SPRAWDŹ

Sprzedaż za
gotówkę

Sprzedaj nieruchomość za satysfakcjonującą cenę. Przyjedziemy, wycenimy, załatwimy formalności i kupimy ją od Ciebie za gotówkę.

SPRAWDŹ

Finansowanie

Pozyskiwanie środków na zakup i remont, w tym: dobór ofert, załatwianie formalności, pomoc w wydatkowaniu finansowania.

SPRAWDŹ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Agencja i biuro nieruchomości na terenie Siemianowic – mocne strony naszej firmy

Dlaczego warto? Nasze usługi łączą w sobie wszechstronność, fachowość oraz dostępność, które doceniają zarówno klienci z Siemianowic Śląskich, jak i innych zakątków województwa śląskiego (a także całej Polski w ponad 80 oddziałach). Dowiedz się, jakie czynniki decydują o tym, że współpraca z nami to dla Ciebie doskonały wybór.
1

LATA DOŚWIADCZENIA - POPARTE LICZNYMI SUKCESAMI

Kilka tysięcy transakcji na koncie, a do tego rosnąca baza zadowolonych klientów, którzy regularnie do nas wracają. To właśnie te czynniki świadczą o naszym profesjonalizmie oraz skuteczności.

2

PEŁEN WACHLARZ USŁUG POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI

Jednym słowem - oferujemy wszystko, co niezbędne, aby szybko i sprawnie sprzedać, kupić oraz zbudować dom, mieszkanie lub inny obiekt – w Siemianowicach oraz na całym Śląsku. Pomagamy także w pozyskaniu właściwego finansowania.

3

BEZPIECZEŃSTWO ZAWSZE NA PIERWSZYM MIEJSCU

Najważniejsza jest jednak ochrona interesów naszych kontrahentów. Każdą transakcję przygotowujemy w taki sposób, aby była bezpieczna zarówno pod kątem prawnym, jak i finansowym.

Najlepsza możliwa cena, wysokie poczucie bezpieczeństwa,
a do tego fachowa obsługa

Jeżeli liczą się dla Ciebie tak samo, jak dla nas:

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
Pośrednicy i eksperci rynku nieruchomości z Siemianowic Śląskich

Poznaj nasz zespół

Naszą drużynę tworzy grono agentów specjalizujących się w bardzo konkretnych dziedzinach związanych z branżą nieruchomości. Nie “rozmieniamy się na drobne”, a dzięki temu każdy z nich świadczy usługi na najwyższym możliwym poziomie.

POZNAJ ICH
Biuro nieruchomości Siemianowice Śląskie: komentarze i referencje

Sprawdź, jak oceniają nas klienci.

Martyna Konieczny

Bardzo polecam współpracę z Panem Rafałem Kampczyk z Biura Nieruchomości WGN. Dzięki niemu proces sprzedaży mojego mieszkania i zakup wymarzonego domu przebiegł bezstresowo. Cała obsługa, aż do aktu notarialnego była na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować Panu Rafałowi za poświęcony czas (również w dni wolne), za zaangażowanie oraz za cierpliwość. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy w sprzedaży nieruchomości to napewno jeszcze raz skorzystam z usług Pana Rafała oraz całej załogi WGN z Sosnowca.

Ewa Mnich

Kilka miesięcy temu musiałam podjąć decyzję o sprzedaży domu, byłam przerażona , nie wiedziałam od czego zacząć... Przeglądając różne strony internetowe trafiłam na filmik prezentujący nieruchomość z oferty Biura Nieruchomości WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry. Kontakt z Biurem WGN Tarnowskie Góry był strzałem w 10! Wszystko przebiegło bez problemów, a Pan Rafał Kampczyk oraz pracownicy biura okazali się godnymi zaufania profesjonalistami. Polecam!!!!

Marek Szczęśnik

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i w super atmosferze. Kontakt telefoniczny jak i mailowy jest idealny. Oferta została przygotowana bardzo profesjonalnie dzięki czemu nie trzeba było długo czekać na klienta.

Izabela Kurda

Współpracowałam z Panem Krzysztofem i jego zespołem zarówno jako strona kupująca, jak również jako sprzedająca, pełen profesjonalizm!

Martyna Lechowicz

Współpraca przebiegła sprawnie i szybko. Wszystkie formalności zostały dopilnowane a cała transakcja została przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Marcin Leks

Profesjonalna ekipa, wszystkie dokumenty organizowane na moje zyczenie. Z ręką na sercu polecam.

Beata Kijewska

Fachowe wsparcie i sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Profesjonalna, bardzo miła obsługa oraz ogromne zaangażowanie. Można liczyć na pomoc w rozwiązaniu napotkanych problemów. Polecam!

Marceli Tomczyk

Właściwe podejście do klienta i pełen profesjonalizm pokazane od pierwszej chwili współpracy. Dzięki wparciu panów z WGN udało się sprawnie i bezpiecznie przejść przez sprzedaż mieszkania. Zdecydowanie polecam każdemu sprzedającemu oraz kupującemu.

Bartosz Czekaj

Bardzo pozytywnie wspominam współprace w WGN Sosnowiec. Profesjonalizm w każdym calu. Pomoc przy całym procesie zakupu była nieoceniona; Panowie odpowiadali na każde nurtujące mnie pytanie dzięki czemu czułem, że cały proces zakończy się pomyślnie mimo ciężkiego czasu pandemii. Polecam

Dawid Gulczewski

ŚWIETNA ROBOTA PANOWIE!!! Nigdy bym nie przypuszczał, że współpraca z jakimkolwiek biurem przyniesie taki efekt. Panowie Krzysztof Badan i Rafał Kampczyk wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem w sprzedaży mojego domu. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy. POLECAM TO BIURO !!! Pozdrawiam serdecznie.

Anna Michoń

Pierwszy kontakt z firmą pozostawił wrażenie profesjonalizmu. Fachowa porada, standardy obsługi, zaangażowanie w „temat”, wysiłek włożony w doradztwo to to co mnie zachęciło do dalszej współpracy. Na późniejszym etapie nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie poziom przygotowania do pracy, plan na realizację celu absolutnie taki jaki życzyłabym sobie widzieć w każdej firmie. Polecam.

Magdalena Szumakowicz

Nie ma się czego przyczepić, a dzisiaj to rzadkość!:) mieszkanie zostało sprzedane szybciej niż bym tego oczekiwała. Panowie znają się na sprzedaży i tyle w temacie. Polecam wszystkim którzy mają problemy ze sprzedażą i kupnem wymarzonej nieruchomości. Jestem pewna że pomogą! :)

Kontakt do pośredników nieruchomości Siemianowice Śląskie

Zapytaj, o co tylko chcesz

Zrób to za pomocą formularza kontaktowego, telefonu lub
poczty e-mail.

Chcesz porozmawiać z wybranym ekspertem?
Jego dane znajdziesz tutaj.

    Odwiedź nasze biuro nieruchomości w Sosnowcu

    Porozmawiaj z nami twarzą w twarz
    50.27596 19.1297545 https://badan-kampczyk.pl/wp-content/uploads/2020/11/marker-2.png