Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

W dniu 17 maja 2021 r. Kapituła WGN ogłosiła czterech Laureatów prestiżowych równorzędnych Wyróżnień Orła Brokera WGN za rok 2020. Jednymi z czterech laureatów zostali Krzysztof Badan i Rafał Kampczyk prowadzący dwa Biura WGN w Sosnowcu i w Tarnowskich Górach.

WYRÓŻNIENIE Brokera 2020 dla WGN Sosnowiec i Tarnowskie Góry zostało przyznane za profesjonalizm, imponującą ilość transakcji zaangażowanie w promocje marki WGN.

Zapytaliśmy ich, jaki mają pomysł na prowadzenie biura:

„Nasz pomysł na prowadzenie biura nieruchomości z sukcesem od tylu lat, to przede wszystkim uśmiech i frajda z wykonywanego hobby w ramach sieci WGN. Dlaczego nazywamy to hobby, a nie pracą? Bo sprzedawanie domów, mieszkań, działek czy różnego rodzaju obiektów komercyjnych, rozwiązywanie spraw wydających się nie do rozwiązania, handlowanie i negocjowanie są naszą codzienną przyjemnością.

Profesjonalna fotografia i filmy, własne działy – marketingowy, prawny i kredytowy, organizacja szkoleń czy dni otwartych są dla nas jedynie narzędziami do wykonywania tego, co lubimy najbardziej – spotykania się z fajnymi ludźmi, pomagania przy transakcjach i miesiąc w miesiąc realizowania ich dużej ilości, co przynosi pieniądze nam i naszym Klientom.

Dzięki takiemu podejściu nie dość, że we dwóch udaje się nam świetnie współpracować przez tyle lat, to dodatkowo skompletowaliśmy fantastyczny zespół Doradców, który jest dla nas rewelacyjnym wsparciem każdego dnia. Nasz wspólny entuzjazm jest gwarancją naszego sukcesu dziś, jutro, pojutrze i jeszcze przez wiele, wiele lat!”

Źródło: https://wgn.pl/artykuly/13,informacje-korporacyjne/#artykul-26144

Krzysztof Badan

Właściciel | Starszy Doradca