Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

Właściciel WGN | Starszy Doradca ds. Nieruchomości

Z śląskim rynkiem nieruchomości związany jestem od 2009 roku. Wcześniej pracowałem w branży finansowej w dużej korporacji. Moją największą pasją są nieruchomości, której poświęcam także czas wolny. Uwielbiam nowe technologie i staram się podążać za trendami. Wciąż się rozwijam, bo skuteczność to dla klucz do sukcesu. Kocham pracę z klientem, prezentację nieruchomości i cały proces sprzedaży.

Jestem często organizatorem wydarzeń związanych z rynkiem nieruchomości, uczestnicząc w nich jako organizator, ale także często jako prelegent przy okazji kongresów i konwentów. Posiadam wykształcenie wyższe. Ukończyłem wiele szkoleń, a także jestem uczestnikiem wielu szkoleń. Przeprowadziłem już ponad 560 transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Jestem właścicielem biura nieruchomości WGN Sosnowiec.

Kwalifikacje

Z rynkiem nieruchomości i bankowości jestem związany od 2009 roku, dzięki czemu jako biuro realizujemy ponad 200 transakcji rocznie. Jest to wiedza i doświadczenie, które pozwala nam zapewnić Państwu wysoką skuteczność oraz pełne bezpieczeństwo powierzonych nam spraw.

Specjalizacje

Sprzedaż i zakup: domów, działek, mieszkań, budynków i terenów inwestycyjnych.

Zainteresowania

Jestem pasjonatem fotografii, muzyki elektronicznej oraz technologii audio.  

Oferty

ZOBACZ WSZYSTKIE

Zrealizowane transakcje

ZOBACZ WSZYSTKIE