Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

[SPRZEDANE] Zielona, malownicza i wygodna pod budowę działka | Poraj Masłońskie.

298 200 PLN
4 260 m2
70 zł/m2
MN
Szer. działki 35.5 m
Dł. działki 120 m
298 200 PLN
4 260 m2
70 zł/m2
Szer. działki 35.5 m
Dł. działki 120 m

Zielona, malownicza i wygodna pod budowę działka | Poraj Masłońskie.

ZADZWOŃ: 608076088 lub 784554364. Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów i NIE ZAPŁACISZ ŻADNEJ PROWIZJI. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Pomoc w budowie: polecimy Ci sprawdzone i zaufane FIRMY BUDOWLANE, dzięki którym wybudujesz i wykończysz „pod klucz” swój wymarzony dom, sprawnie i na jasnych warunkach określonych w umowie.

Pomoc w finansowaniu zakupu: KUPIMY TWOJE dotychczasowe MIESZKANIE LUB DOM ZA GOTÓWKĘ, możliwa ZAMIANA, lub pomożemy w uzyskaniu KORZYSTNEGO KREDYTU (na zakup i budowę).

Wesprzemy Cię w uzyskaniu ATRAKCYJNEJ CENY zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Na sprzedaż działka budowlana (oznaczenie w planie MN, KDD) o powierzchni 4 260 m2, zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu zbiorników wodnych i terenów leśnych najbardziej odpowiada osobom, które cenią sobie zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

BEZPIECZNA, BARDZO DOBRA LOKALIZACJA, w której wraz z rodziną spędzisz szczęśliwe chwile.

Kupując tą działkę będziecie zadowoleni z licznych terenów rekreacyjnych, a także sklepów czy pobliskich szkół (Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Masłońskim; im. Kpt. Leonida Teligi).

INFORMACJE I DANE TECHNICZNE (KW)
Pow. działki: 4 260 m2
Długość działki: 120 m

Działka skrajna: tak
Kształt działki: prostokąt
Stan działki: pusta
Dojazd: utwardzony (droga publiczna)

MEDIA
woda (w drodze), gaz (w drodze), prąd (w drodze)

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie:
Rafał Kampczyk, tel. 608076088, e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Krzysztof Badan, tel. 784554364, e-mail: k.badan@wgn.pl

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biur nieruchomości działających na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

POKAŻ CAŁOŚĆ

Nie podpisujesz z nami żadnej umowy, a nasze usługi są dla Ciebie darmowe.

W ramach naszej obsługi przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupowy – od weryfikacji nieruchomości i prezentacji, poprzez negocjacje i pozyskanie finansowania, aż na załatwieniu formalności i podpisaniu umowy kończąc.

Zapewnimy Ci wsparcie we wszystkich obszarach niezbędnych do sprawnego i bezpiecznego zakupu domu, mieszkania, lokalu czy działki.

Polecamy również