Dziękujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

Zielona i malownicza działka | Dąbrowa Zielona Cielętniki.

220 000 PLN
9 600 m2
23 zł/m2
Szer. działki 32 m
Dł. działki 300 m
220 000 PLN
9 600 m2
23 zł/m2
Szer. działki 32 m
Dł. działki 300 m

Zielona i malownicza działka | Dąbrowa Zielona Cielętniki.

ZADZWOŃ: 608076088 lub 784554364. Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów i NIE ZAPŁACISZ ŻADNEJ PROWIZJI. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Pomoc w budowie: polecimy Ci sprawdzone i zaufane FIRMY BUDOWLANE, dzięki którym wybudujesz i wykończysz “pod klucz” swój wymarzony dom, sprawnie i na jasnych warunkach określonych w umowie.

Pomoc w finansowaniu zakupu: KUPIMY TWOJE dotychczasowe MIESZKANIE LUB DOM ZA GOTÓWKĘ, możliwa ZAMIANA, lub pomożemy w uzyskaniu KORZYSTNEGO KREDYTU (na zakup i budowę).

Wesprzemy Cię w uzyskaniu ATRAKCYJNEJ CENY zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Na sprzedaż malownicza działka rolno-budowlana o powierzchni 9 600 m2 (2300 m2 budowlana; 7300 m2 w trakcie odrolnienia), zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji najbardziej odpowiada osobom, które cenią sobie bezpieczeństwo, zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu w ładnej okolicy w otoczeniu zieleni, zadbanej zabudowy jednorodzinnej i terenów leśnych. Dodatkowym atutem jest znajdujący się na działce dwupokojowy domek holenderski z aneksem kuchennym, wygodny na spędzanie wolnego czasu.

INFORMACJE I DANE TECHNICZNE (KW)
Pow. działki: 9600 m2
Długość działki: ok. 300 m
Szerokość działki: ok. 32 m

Działka skrajna: nie
Kształt działki: prostokąt
Stan działki: częściowo zagospodarowana, zarośnięta

Dojazd: asfalt
Ogrodzenie front: drewniane z metalową bramą ręczną
Ogrodzenie działki: siatka

MEDIA
własne ujęcie wody (hydrofor) oraz woda miejska, prąd (siła), szambo.

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie:
Rafał Kampczyk, tel. 608076088, e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Krzysztof Badan, tel. 784554364, e-mail: k.badan@wgn.pl

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biur nieruchomości działających na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

POKAŻ CAŁOŚĆ
Typ działki Budowlana
Powierzchnia 9 600 m2
Kształt działki Prostokąt
Szerokość działki 32 m
Długość działki 300 m
Dostępne media Prąd, Woda, Szambo
Dojazd Asfaltowy
Polecamy również