Dziękujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

Zielona i klimatyczna działka budowlana | Sosnowiec Kazimierz Górniczy.

449 000 PLN
3 015 m2
149 zł/m2
Szer. działki 32 m
Dł. działki 95 m
449 000 PLN
3 015 m2
149 zł/m2
Szer. działki 32 m
Dł. działki 95 m

Zielona i klimatyczna działka budowlana | Sosnowiec Kazimierz Górniczy.

ZADZWOŃ: 608076088 lub 784554364. Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

BEZ DODATKOWYCH OPŁAT: kupując tą działkę z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji.

Pomoc w finansowaniu zakupu: KUPIMY TWOJE dotychczasowe MIESZKANIE LUB DOM ZA GOTÓWKĘ, możliwa ZAMIANA, lub pomożemy w uzyskaniu KORZYSTNEGO KREDYTU (na zakup i remont).

Wesprzemy Cię w uzyskaniu ATRAKCYJNEJ CENY zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Na sprzedaż malownicza, ogrodzona działka budowlana o powierzchni 3015 m2, zlokalizowana w w spokojnej okolicy i otoczeniu zadbanej zabudowy jednorodzinnej. Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji najbardziej odpowiada pracującym rodzicom z uczącymi się dziećmi, którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku; lub deweloperom z możliwością budowy trzech budynków typu “bliźniak”

BEZPIECZNA, BARDZO DOBRA LOKALIZACJA, w której wraz z rodziną spędzisz szczęśliwe chwile.

Ty i Twoje dzieci będziecie bardzo zadowoleni z pobliskiego lasu, Parku Miejskiego Imienia Jacka Kuronia, przedszkoli (nr 7; nr 33), szkół (Szkoła Podstawowa nr 32). Dodatkowo w otoczeniu nieruchomości znajdziesz m.in.: markety (Carrefour Market, Biedronka), liczne sklepy spożywcze, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej, jak i ścieżki rowerowe, zbiornik wodny.

 

INFORMACJE I DANE TECHNICZNE (KW)
Pow. działki: 3 015 m2
Długość działki: 95 m
Szerokość działki: 32 m

Działka skrajna: nie
Kształt działki: prostokąt

Dojazd: utwardzony (droga publiczna)
Ogrodzenie front: brama metalowa
Ogrodzenie działki: betonowe, siatka + żywopłot

SZCZEGÓŁY DOT. MOŻLIWEJ ZABUDOWY
Pow. zabudowy dopuszczona przez DWZZ – 20% = 613,2 m2
Pow. terenu biologicznie czynnego dopuszczona przez DWZZ – 50% = 1533 m2
Możliwe jest 7 budynków po 87,6 m2 pow. zabudowy, i przybliżonej powierzchni użytkowej dla dwóch kondygnacji 140 m2. Mogą to być np. 3 budynki bliźniacze, dwulokalowe, po 204,4 m2 zabudowy, co daje nam 12 lokali po ok 100 m2 każdy.

MEDIA
woda miejska (doprowadzona do działki), gaz miejski (w drodze), prąd (w drodze), kanalizacja (w planach na 2021/2 rok)

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie:
Rafał Kampczyk, tel. 608076088, e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Krzysztof Badan, tel. 784554364, e-mail: k.badan@wgn.pl

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biur nieruchomości działających na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

POKAŻ CAŁOŚĆ
Typ działki Budowlana
Powierzchnia 3 015 m2
Kształt działki Prostokąt
Szerokość działki 32 m
Długość działki 95 m
Dostępne media Prąd, Gaz, Woda, Kanalizacja
Dojazd Utwardzony

Nie podpisujesz z nami żadnej umowy, a nasze usługi są dla Ciebie darmowe.

W ramach naszej obsługi przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupowy – od weryfikacji nieruchomości i prezentacji, poprzez negocjacje i pozyskanie finansowania, aż na załatwieniu formalności i podpisaniu umowy kończąc.

Zapewnimy Ci wsparcie we wszystkich obszarach niezbędnych do sprawnego i bezpiecznego zakupu domu, mieszkania, lokalu czy działki.

Polecamy również