Dziękujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

Zielona działka wygodna pod zabudowę | Dąbrowa Górnicza Błędów.

465 000 PLN
6 835 m2
68 zł/m2
Szer. działki 34 m
Dł. działki 201 m
465 000 PLN
6 835 m2
68 zł/m2
Szer. działki 34 m
Dł. działki 201 m

Zielona działka wygodna pod zabudowę | Dąbrowa Górnicza Błędów.

ZADZWOŃ: 608076088 lub 784554364. Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów i NIE ZAPŁACISZ ŻADNEJ PROWIZJI. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Pomoc w budowie: polecimy Ci sprawdzone i zaufane FIRMY BUDOWLANE, dzięki którym wybudujesz i wykończysz “pod klucz” swój wymarzony dom, sprawnie i na jasnych warunkach określonych w umowie.

Pomoc w finansowaniu zakupu: KUPIMY TWOJE dotychczasowe MIESZKANIE LUB DOM ZA GOTÓWKĘ, możliwa ZAMIANA, lub pomożemy w uzyskaniu KORZYSTNEGO KREDYTU (na zakup i budowę).

Wesprzemy Cię w uzyskaniu ATRAKCYJNEJ CENY zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

INFORMACJE I DANE TECHNICZNE (KW)
Pow. działki: 6835 m2
Długość działki: 201 m
Szerokość działki: 34 m

Kształt działki: prostokąt
Stan działki: pusta
Dojazd: asfalt (droga publiczna)

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6835 m2 (z możliwością inwestycyjnego podziału na minimum 4-5 działek), zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy oraz otoczeniu nowo wybudowanych domów. Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji najbardziej odpowiada pracującym rodzicom z uczącymi się dziećmi, którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Za zapewnienie wysokiego poczucia bezpieczeństwa Twojego i Twojej Rodziny odpowiada miłe i spokojne sąsiedztwo.

MEDIA
woda miejska (w drodze), gaz (w drodze), prąd/siła (w drodze), internet (światłowód), możliwość szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie:
Rafał Kampczyk, tel. 608076088, e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Krzysztof Badan, tel. 784554364, e-mail: k.badan@wgn.pl

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biur nieruchomości działających na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

POKAŻ CAŁOŚĆ
Typ działki Budowlana
Powierzchnia 6 835 m2
Kształt działki Prostokąt
Szerokość działki 34 m
Długość działki 201 m
Dostępne media Prąd, Gaz, Woda, Przydomowa oczyszczalnia, Szambo, Internet
Dojazd Asfaltowy
Polecamy również