Dziękujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

Teren budowlano-inwestycyjny | Krupski Młyn Żyłka.

850 000 PLN
48 144 m2
18 zł/m2
Szer. działki 160 m
Dł. działki 300 m
850 000 PLN
48 144 m2
18 zł/m2
Szer. działki 160 m
Dł. działki 300 m

Teren budowlano-inwestycyjny | Krupski Młyn Żyłka.

ZADZWOŃ: 608076088 lub 784554364. Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów i NIE ZAPŁACISZ ŻADNEJ PROWIZJI. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Pomoc w budowie: polecimy Ci sprawdzone i zaufane FIRMY BUDOWLANE, dzięki którym wybudujesz i wykończysz “pod klucz” swój wymarzony dom, sprawnie i na jasnych warunkach określonych w umowie.

Pomoc w finansowaniu zakupu: KUPIMY TWOJE dotychczasowe MIESZKANIE LUB DOM ZA GOTÓWKĘ, możliwa ZAMIANA, lub pomożemy w uzyskaniu KORZYSTNEGO KREDYTU (na zakup i budowę).

Wesprzemy Cię w uzyskaniu ATRAKCYJNEJ CENY zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Na sprzedaż rozległy i bardzo ładnie usytuowany w najbliższym sąsiedztwie lasów i rzeki, teren budowlano-inwestycyjny o łącznej powierzchni 48 144 m2 składający się z 16 działek (istnieje możliwość zakupu mniejszej powierzchni). Działka ulokowana jest w spokojnej i bezpiecznej okolicy terenów zielonych, a także bliskim sąsiedztwie trasy nr 11 pozwalającej na szybką komunikację po okolicy (dojazd m.in. do Tarnowskich Gór, Lubliniec).

Działka jest świetną inwestycją dla Dewelopera, gdyż dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji wybudowane na nich domy jednorodzinne najbardziej będą odpowiadać właścicielom firm, kadrze managerskiej, czy przedstawicielom wolnych zawodów (m.in. lekarze, prawnicy), którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

Ze względu na będące w okolicy liczne tereny zielone i lasy lokalizacja bardzo odpowiada osobą aktywnych fizycznie, ceniących sobie czyste powietrze, spokój, a także rodzinne śniadania czy obiady w zadbanym i słonecznym ogrodzie.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
Powierzchnia łączna terenu: 48 144 m2
Liczba działek: 16 (zdjęcie)
Długość działki: 300 m
Szerokość działki: 160 m
Stan działki: zarośnięta

Dojazd: polny/leśny (udokumentowane zapewnienie dojazdu drogami gminnymi)
Dostępne media (w drodze dojazdowej): prąd, woda

OTOCZENIE
Okolica bezpieczna, spokojne sąsiedztwo, tereny zielone i lasy

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Rafał Kampczyk
608 076 088
r.kampczyk@wgn.pl

Krzysztof Badan
784 554 364
k.badan@wgn.pl

Grupa WGN Koncern
Obrotu Nieruchomościami Śląsk i Zagłębie

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim biurom nieruchomości WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry, działającym na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

POKAŻ CAŁOŚĆ
Typ działki Budowlana
Powierzchnia 48 144 m2
Kształt działki Prostokąt
Szerokość działki 160 m
Długość działki 300 m
Dostępne media Prąd, Woda
Dojazd Polny, leśny