Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

Świetnie zlokalizowany lokal użytkowy | Katowice Centrum.

1 500 PLN
20 m2
75 zł/m2
Liczba pom. 2
1 500 PLN
20,00 m2
75 zł/m2
Liczba pom. 2

Świetnie zlokalizowany lokal użytkowy | Katowice Centrum.

ZADZWOŃ: 784 554 364; 608 076 088. Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów.

Wsparcie w NEGOCJACJI WARUNKÓW i załatwieniu formalności: pomożemy Ci w uzyskaniu atrakcyjnej ceny najmu, a następnie zapewnimy pełną obsługę przy podpisaniu umowy.

INFORMACJE I DANE TECHNICZNE
Czynsz: 1 500 zł
Kaucja: 3 000 zł
Dodatkowe opłaty (wg zużycia): woda, prąd, c.o., śmieci
Ogrzewanie: miejskie

Okna: PCV

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 20 m2, zlokalizowany w centrum miasta. Lokal znajduje się na wysokim parterze. Lokal został wyremontowany. Budynek jest dobrym stanie technicznym, posiada nowe drzwi wejściowe oraz odnowioną elewację.

ŚWIETNY ROZKŁAD, który zapewni Ci wygodę oraz pełną funkcjonalności.

(Rzut wszystkich pomieszczeń patrz zdjęcie nr 4) Lokal składa się z 2 pomieszczeń, a jego centralnym punktem jest duże i przestronne pomieszczenie usługowo-handlowe. Dodatkowo pomieszczenie, które urządzisz tak jak sobie życzysz urządzając np. jako biurowe, usługowe, magazynowe czy zaplecze socjalne. Rozkład pomieszczeń został zaplanowany w taki sposób, że jest idealną propozycją dla prowadzenia działalności handlowej, biurowej czy usługowej.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA w centrum miasta.

W otoczeniu nieruchomości znajdziesz m.in.: sklepy, lokale usługowe, placówki medyczne, przystanki komunikacji miejskiej, pocztę oraz banki dzięki czemu występuje duże natężenie ruchu pieszego. Wygodny dojazd do lokalu sprawi, że Twoi klienci szybko dostaną się do Ciebie.

STAN TECHNICZNY, który da Ci pełną swobodę aranżacji.

Lokal urządzisz i wyposażysz tak, jak chcesz. Jego funkcjonalny układ pozwoli Ci na dostosowanie do swoich potrzeb.

Możliwość dostosowania pomieszczeń do potrzeb klienta.

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie:
Krzysztof Badan, tel. 784554364, e-mail: k.badan@wgn.pl
Rafał Kampczyk, tel. 608076088, e-mail: r.kampczyk@wgn.pl

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biur nieruchomości działających na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

POKAŻ CAŁOŚĆ

Nie podpisujesz z nami żadnej umowy, a nasze usługi są dla Ciebie darmowe.

W ramach naszej obsługi przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupowy – od weryfikacji nieruchomości i prezentacji, poprzez negocjacje i pozyskanie finansowania, aż na załatwieniu formalności i podpisaniu umowy kończąc.

Zapewnimy Ci wsparcie we wszystkich obszarach niezbędnych do sprawnego i bezpiecznego zakupu domu, mieszkania, lokalu czy działki.

Polecamy również