Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

[SPRZEDANE] Malownicza i wygodna pod budowę działka | Zabierzów Zelków.

570 000 PLN
3 000 m2
190 zł/m2
MN3
Szer. działki 40 m
Dł. działki 75 m
570 000 PLN
3 000 m2
190 zł/m2
Szer. działki 40 m
Dł. działki 75 m

Malownicza i wygodna pod budowę działka | Zabierzów Zelków.

ZADZWOŃ: 608076088 lub 784554364. Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów i NIE ZAPŁACISZ ŻADNEJ PROWIZJI. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Pomoc w budowie: polecimy Ci sprawdzone i zaufane FIRMY BUDOWLANE, dzięki którym wybudujesz i wykończysz „pod klucz” swój wymarzony dom, sprawnie i na jasnych warunkach określonych w umowie.

Pomoc w finansowaniu zakupu: KUPIMY TWOJE dotychczasowe MIESZKANIE LUB DOM ZA GOTÓWKĘ, możliwa ZAMIANA, lub pomożemy w uzyskaniu KORZYSTNEGO KREDYTU (na zakup i budowę).

Wesprzemy Cię w uzyskaniu ATRAKCYJNEJ CENY zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Na sprzedaż działka budowlana (oznaczenie w planie 6MN3) o powierzchni 3 000 m2, zlokalizowana w cichej, spokojnej okolicy i sąsiedztwie zadbanej zabudowy jednorodzinnej. Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji najbardziej odpowiada pracującym rodzicom z uczącymi się dziećmi, którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu w ładnym, zielonym otoczeniu, gdzie nie dociera miejski zgiełk.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA, w której wraz z rodziną spędzisz szczęśliwe chwile.

Ty i Twoje dzieci będziecie bardzo zadowoleni z pobliskiego boiska sportowego, przedszkola („Słoneczne Wzgórze”), czy szkoły (Szkoła podstawowa prywatna „Słoneczne Wzgórze”). Dodatkowo w otoczeniu nieruchomości znajdziesz m.in. sklepy oraz liczne ścieżki rowerowe i tereny zielone świetne na rodzinne spędzanie wolnego czasu.

INFORMACJE I DANE TECHNICZNE (KW)
Pow. działki: 3 000 m2
Długość działki: 75 m
Szerokość działki: 40 m

Kształt działki: prostokąt
Stan działki: pusta
Dojazd: utwardzony

MEDIA
doprowadzone do działki: prąd, woda
możliwość przyłączenia: gaz

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie:
Rafał Kampczyk, tel. 608076088, e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Krzysztof Badan, tel. 784554364, e-mail: k.badan@wgn.pl

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biur nieruchomości działających na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

POKAŻ CAŁOŚĆ

Nie podpisujesz z nami żadnej umowy, a nasze usługi są dla Ciebie darmowe.

W ramach naszej obsługi przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupowy – od weryfikacji nieruchomości i prezentacji, poprzez negocjacje i pozyskanie finansowania, aż na załatwieniu formalności i podpisaniu umowy kończąc.

Zapewnimy Ci wsparcie we wszystkich obszarach niezbędnych do sprawnego i bezpiecznego zakupu domu, mieszkania, lokalu czy działki.