Dziękujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

[SPRZEDANE] Działka budowlana na prestiżowym osiedlu | Gliwice Stare Gliwice.

637 000 PLN
1 300 m2
490 zł/m2
Szer. działki 33 m
Dł. działki 39 m
637 000 PLN
1 300 m2
490 zł/m2
Szer. działki 33 m
Dł. działki 39 m

Działka budowlana na prestiżowym osiedlu | Gliwice Stare Gliwice.

ZADZWOŃ: 608076088 lub 784554364. Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów i NIE ZAPŁACISZ ŻADNEJ PROWIZJI. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Pomoc w budowie: polecimy Ci sprawdzone i zaufane FIRMY BUDOWLANE, dzięki którym wybudujesz i wykończysz “pod klucz” swój wymarzony dom, sprawnie i na jasnych warunkach określonych w umowie.

Pomoc w finansowaniu zakupu: KUPIMY TWOJE dotychczasowe MIESZKANIE LUB DOM ZA GOTÓWKĘ, możliwa ZAMIANA, lub pomożemy w uzyskaniu KORZYSTNEGO KREDYTU (na zakup i budowę).

Wesprzemy Cię w uzyskaniu ATRAKCYJNEJ CENY zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Na sprzedaż działka budowlana (oznaczenie w planie MN) o powierzchni 1300 m2, zlokalizowana w spokojnej i bezpiecznej okolicy oraz otoczeniu nowo wybudowanych domów. Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji najbardziej odpowiada pracującym rodzicom z uczącymi się dziećmi, którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Za zapewnienie wysokiego poczucia bezpieczeństwa Twojego i Twojej Rodziny odpowiada miłe i spokojne sąsiedztwo.

CICHA, BEZPIECZNA, DOSKONAŁA LOKALIZACJA, z której Ty i Twoje dzieci wszędzie będziecie mieć blisko.

Ty i Twoje dzieci będziecie bardzo zadowoleni z pobliskich: żłobków (Miejski nr IV, Kraina Elfów), przedszkoli (nr 5, 10, 27), czy szkół. Dodatkowo w otoczeniu nieruchomości znajdziesz m.in.: markety (Auchan, Biedronka, Tesco), sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej jak i ścieżki rowerowe z licznymi terenami zielonymi, świetnymi na rodzinne spędzanie wolnego czasu.

INFORMACJE I DANE TECHNICZNE (KW)
Pow. działki: 1 300 m2
Długość działki: 39 m
Szerokość działki: 33 m

Działka skrajna: nie
Kształt działki: prostokąt
Stan działki: pusta
Dojazd: utwardzony, polny (droga publiczna)
Ogrodzenie działki: metalowe

MEDIA
W drodze ok. 100 m od działki: woda miejska, gaz miejski, prąd (siła), kanalizacja, Internet

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie:
Rafał Kampczyk, tel. 608076088, e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Krzysztof Badan, tel. 784554364, e-mail: k.badan@wgn.pl

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biur nieruchomości działających na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

POKAŻ CAŁOŚĆ
Typ działki Budowlana
Oznaczenie w planie MN
Powierzchnia 1 300 m2
Kształt działki Prostokąt
Szerokość działki 33 m
Długość działki 39 m
Dostępne media Prąd, Gaz, Woda, Kanalizacja
Dojazd Utwardzony

Nie podpisujesz z nami żadnej umowy, a nasze usługi są dla Ciebie darmowe.

W ramach naszej obsługi przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupowy – od weryfikacji nieruchomości i prezentacji, poprzez negocjacje i pozyskanie finansowania, aż na załatwieniu formalności i podpisaniu umowy kończąc.

Zapewnimy Ci wsparcie we wszystkich obszarach niezbędnych do sprawnego i bezpiecznego zakupu domu, mieszkania, lokalu czy działki.

Polecamy również