Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

Dochodowa myjnia samochodowa | Dąbrowa Górnicza Centrum.

840 000 PLN
Pow. obiektu 1 260 m2
Pow. działki 1260 m2
Rok budowy 2011
840 000 PLN
Pow. obiektu 1 260 m2
Pow. działki 1260 m2
Rok budowy 2011

Dochodowa myjnia samochodowa | Dąbrowa Górnicza Centrum.

ZADZWOŃ: 608076088 lub 784554364.

Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

BEZ DODATKOWYCH OPŁAT: kupując ten obiekt z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy.

Wesprzemy Cię w uzyskaniu ATRAKCYJNEJ CENY zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

UWAGA!
Cena za 1m3 wody wynosi 0,47 zł, co powoduję wysoki zysk.

INFORMACJE I DANE TECHNICZNE.
Stan prawny gruntu: dzierżawa z prawem pierwokupu
Powierzchnia działki: 1260 m2
Rok budowy: 2011

WYPOSAŻENIE:
– 4 odkurzacze
– system wrzucania monet
– podgrzewana posadzka
– odkurzacz do prania tapicerki
– 6 szczotek ciśnieniowych (Nosman)
– ciepła chemia
– kamery monitoringu
– banery
– 10 miejsc parkingowych

Na sprzedaż wolnostojący obiekt (samochodowa myjnia bezdotykowa) usytuowana na działce o powierzchni 1260 m2. Nieruchomość znajduję się w centrum miasta, przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego oraz najbliższym sąsiedztwie Centrum Handlowego Pogoria, co sprawia na bezpośredni napływ potencjalnych klientów. Myjnia jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Obiekt prosperuje nieprzerwanie od kilku lat oraz współpracuje z dużymi firmami w zakresie obsługi flot samochodowych. Myjnia jest wyposażona w sześć stanowisk obsługi pojazdów, w tym jedno dla większych samochodów dostawczych.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA, która zagwarantuje stały napływ klientów.

W otoczeniu nieruchomości znajdziesz m.in.: Centrum Handlowe Pogoria, markety (Aldi, Lidl, Biedronka), główny deptak miejski, liczne sklepy oraz punkty usługowe, co przekłada się na dużą ilość potencjalnych klientów.

BARDZO DOBRY STAN TECHNICZNY, dzięki któremu możesz od razu prowadzić zyskowną działalność.

W ostatnim czasie przeprowadzono modernizację w zakresie rozbudowania placu, położenia kostki brukowej oraz poszerzono wachlarz świadczonych usług. Dodatkowym atutem jest to, że myjnia posiada najdłuższy czas mycia w okolicy.

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie:
Rafał Kampczyk, tel. 608076088, e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Krzysztof Badan, tel. 784554364, e-mail: k.badan@wgn.pl

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec | WGN Tarnowskie Góry – biur nieruchomości działających na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

POKAŻ CAŁOŚĆ
Rynek Wtórny
Powierzchnia 1 260 m2
Rodzaj budynku Obiekt przemysłowy
Stan budynku Dobry
Dostępne media Prąd, Woda, Kanalizacja
Powierzchnia działki 1 260 m2
Kształt działki Prostokąt
Dojazd Asfaltowy
Parking Kostka brukowa

Nie podpisujesz z nami żadnej umowy, a nasze usługi są dla Ciebie darmowe.

W ramach naszej obsługi przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupowy – od weryfikacji nieruchomości i prezentacji, poprzez negocjacje i pozyskanie finansowania, aż na załatwieniu formalności i podpisaniu umowy kończąc.

Zapewnimy Ci wsparcie we wszystkich obszarach niezbędnych do sprawnego i bezpiecznego zakupu domu, mieszkania, lokalu czy działki.