Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

Sprawdź 10 najlepszych Biur Nieruchomości w Katowicach

Miło nam poinformować, że w najnowszym rankingu Money.pl, największego portalu biznesowego w Polsce, zajęliśmy 1 miejsce pośród biur działających na rynku katowickim. Zapraszamy do lektury 🙂

„Kupno mieszkania jeszcze nigdy nie było tak proste! Nawiąż współpracę z najlepszymi biurami nieruchomości w Katowicach i po kilku dniach finalizuj transakcję kupna wymarzonej nieruchomości.

Cały ranking znajdziesz pod tym linkiem

Nie musisz samodzielnie przeszukiwać setek ofert umieszczonych w portalach z ogłoszeniami dotyczącymi sprzedaży mieszkań czy domów w Katowicach i okolicach. Obecnie, sytuacja na rynku nieruchomości jest bardzo dynamiczna. Aby być na bieżąco musiałbyś nie odchodzić od komputera i stale aktualizować strony z ofertami. Masz na to czas i pokłady cierpliwości, które w tym przypadku muszą być tak duże jak kopalnie na Górnym Śląsku? Na szczęście nie musisz. Możesz skorzystać z usług profesjonalnych doradców, którzy pomogą Ci przejść przez cały proces, od momentu wyszukania odpowiadających potrzebom ofert, poprzez weryfikację ich stanu prawnego, aż po finalizację w postaci podpisania umowy (także kredytowej) i odebrania kluczy. Szybko, tanio i przede wszystkim bezpiecznie. Profesjonalne biura nieruchomości mają swoje bazy, w których można znaleźć prawdziwe okazje, oprócz tego agenci pomagają w negocjacjach ceny, co dla wielu może być prawdziwym wybawieniem. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwają natomiast prawnicy.

Grupa WGN Sosnowiec

Grupa WGN Sosnowiec – biuro nieruchomości sprzedające na całym Śląsku i Zagłębiu, wie jak pomóc klientowi przy zakupie oraz sprzedaży domu, działki, mieszkania oraz obiektu komercyjnego. Zespół specjalistów – pod przewodnictwem Rafała Kampczyk i Krzysztofa Badan – posiada szeroką wiedzę i doświadczenie, ponieważ sami są przede wszystkim praktykami – nieruchomości kupują, remontują i potem sprzedają. Potrafią to robić szybko i skutecznie, dzięki profesjonalnemu zapleczu i fachowcom, którzy montują filmy reklamowe, przygotowują perfekcyjnie opracowaną dokumentację fotograficzną oraz posiadają szeroką wiedzę i kompetencje remontowo-budowlane. Grupa WGN Sosnowiec zapewnia pełną opiekę prawną podczas transakcji, dzięki własnemu działowi prawnemu. Sprawne finalizowanie zakupu możliwe jest także z pomocą działu kredytowego. Gwarancją skutecznej transakcji sprzedażowej jest natomiast własny, profesjonalny dział marketingu połączony z infolinią, a także siecią ponad 80 biur WGN w całym kraju, co pozwala na realizację nawet najtrudniejszych transakcji. Na swoim koncie mają mnóstwo nagród i wyróżnień, m.in. tytuł Orłów Nieruchomości za rok 2021 czy Orła Brokera WGN za 2020 rok”

Redakcja WGN

Kontakt do agencji nieruchomości sprzedającej m.in. w Sosnowcu, Katowicach i Gliwicach

Chcesz sprzedać nieruchomość na rynku katowickim?

Skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego, a jeśli wolisz
- zadzwoń lub napisz na: