Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

Nieważne, czy chcesz sprzedać dom, działkę budowlaną lub mieszkanie, czy też nosisz się z zamiarem zakupu nieruchomości. W każdej tego typu transakcji liczy się dla Ciebie to, aby przebiegała sprawnie, w pełni zabezpieczała Twoje interesy oraz oczywiście – była opłacalna finansowo. Z pewnością wiesz również, że wszystkie te warunki mogą zostać spełnione, jeśli Twoją sprawą zajmie się najlepsze biuro nieruchomości.

Jak znaleźć i po czym poznać pośredników, którzy zadbają o każdy szczegół takiej transakcji i doprowadzą ją bezpiecznie do samego końca? Tego dowiesz się już w poniższych akapitach tego wpisu. Czytaj dalej i sprawdź 3 kluczowe elementy, po których poznasz najlepszych agentów nieruchomości – na Śląsku i nie tylko!

Po 1: nagrody i wyróżnienia

Musisz wiedzieć, że na miano najlepszego pośrednika nieruchomości zasługuje nie ten, który sam się tak tytułuje, ale przede wszystkim ten, którego doceniają inni. W związku z tym, jednym z najlepszych dowodów na to, że przyjdzie Ci pracować z naprawdę TOPowymi specjalistami i ekspertami od rynku nieruchomości są wszelkie dowody potwierdzające ich sukcesy w dotychczasowej pracy.

Możemy do nich zaliczyć nagrody w branżowych konkursach, wyróżniania przyznawane przez właściwe organy, a także zwycięstwa w rankingach i plebiscytach. Tak się akurat składa, że nasza agencja ma ich na swoim koncie całkiem sporo. A są to między innymi:

 • Prestiżowe Wyróżnienie „ORŁA BROKERA WGN” za 2020 r.
 • I miejsce pośród „10 najlepszych Biur Nieruchomości w Katowicach” wg Money.pl
 • „Orły Nieruchomości” w 2019, 2020 i 2021 r.
 • „Wyróżnienie Brokera Roku” w 2016 i 2018 r.
 • „Nominacja do Brokera Roku” w 2017 r.
 • „Odkrycie Roku” w 2014 r.

Dodatkowo pośrednicy naszego śląskiego oddziału regularnie zajmują wysokie miejsca w klasyfikacji noszącej tytuł: “Najlepsi doradcy miesiąca” – wg. rankingu WGN Nieruchomości (www.wgn.pl)

Po 2: doświadczenie w branży nieruchomości

Kolejnym czynnikiem, który powie Ci wiele na temat wysokiej jakości pracy agentów nieruchomości, jest ich dotychczasowy dorobek.

Dlatego, przed podjęciem decyzji o nawiązaniu współpracy z konkretnym biurem, sprawdź: ile lat jest na rynku, ile transakcji (i o jakiej łącznej wartości) przeprowadzili jego agenci, a także, co mówią o nim dotychczasowi klienci. Każda z tych informacji może się okazać niezwykle cenna podczas dokonywania ostatecznego wyboru.

Po 3: wszechstronność

Najlepsze agencje obrotu nieruchomościami charakteryzują się tym, że wszystkie sprawy związane z Twoim domem, mieszkaniem, działką lub lokalem biorą na siebie. Dotyczy to nie tylko przygotowania oferty, jej umiejętnej promocji czy załatwienia formalności (w tym negocjacji). Prawdziwie najlepsi pośrednicy zapewniają również wsparcie z zakresu:

 • finansowania i ubezpieczenia
 • remontów i adaptacji
 • projektowania domów wraz z budową
 • eksperckich konsultacji

Z pewnością zależy Ci na profesjonalnej obsłudze, która oszczędzi Twój czas, nerwy i pieniądze, a przede wszystkim – przyniesie zamierzone efekty (ograniczy koszty bądź zapewni oczekiwane zyski). Dlatego stawiaj na współpracę z doradcami, którzy wiedzą, jak to robić, a w swojej ofercie zapewniają kompleksowe wsparcie.

Czy agencja nieruchomości WGN Sosnowiec jest najlepsza?

Wolimy, jak o naszych kompetencjach świadczą czyny i konkretne dokonania, a nie jedynie słowa. Dlatego o tym, czy jesteśmy najlepszym biurem nieruchomości na Śląsku, musisz zdecydować osobiście.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży i zakupu nieruchomości. Poza nimi zapewniamy również wsparcie w finansowaniu, a także w budowie. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i służymy pomocą na każdym etapie współpracy.

Chcesz współpracować z prawdopodobnie z najlepszymi pośrednikami w województwie śląskim?

Jeżeli szukasz zaangażowanych agentów, którzy działają na terenie całego Śląska – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przejdź do kontaktu, aby poznać naszą ofertę i porozmawiać o możliwościach nawiązania współpracy. Opiekujemy się transakcjami związanymi ze sprzedażą, budową i zakupem nieruchomości w: Katowicach, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Gliwicach, Tarnowskich Górach, Będzinie, Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Piekarach Śląskich, Siemianowicach Śląskich, Chorzowie, Zabrzu, a nawet Mysłowicach.

Redakcja WGN

Kontakt do agencji nieruchomości sprzedającej m.in. w Sosnowcu, Katowicach i Gliwicach

Chcesz sprawdzić czy jesteśmy najlepsi? :)

Skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego, a jeśli wolisz
- zadzwoń lub napisz na:

  Polecamy również