Dziekujemy! Zadzwonimy do Ciebie o wybranej porze.
Chcesz, żebyśmy do
Ciebie oddzwonili?
TAK

Orzeł Brokera i Wyróżnienia Brokera WGN za rok 2018 rozdane.

Podczas uroczystej gali AWARS Broker w Stęszewie podczas 48 Kongresy Grupy WGN przyznano nagrodę główną „Orzeł Broker” oraz trzy równorzędne wyróżnienia Brokera WGN za rok 2018, m.in.:

dla WGN Śląsk i Zagłębie / Sosnowiec – za imponujący rozwój, nowatorski sposób prowadzenia Biura, stały wysoki obrót oraz wzorowe prowadzenie transakcji.

To Biuro kierowane przez zgrany duet – Państwo Krzysztofa Badana i Rafała Kampczyk. W ramach Grupy WGN działają od 2013r.

Biuro w sposób imponujący wykorzystuje internet do promocji swojej działalności, ofert i marki WGN. Posiada własną profesjonalną stronę internetową, profile na portalach społecznościowych, w tym profesjonalnych i największych: Linkedin oraz na Instagram, Facebook i Google +.

Panowie Kampczyk i Badan posiadają szeroką wiedzę z zakresu rynku nieruchomość, finansów, procesów sprzedaży. Wiedzą tą dzielą się od lat na Kongresach Szkoleniowych Grupy WGN , jak i w ramach Akademii Nieruchomości i Inwestycji WGN.

Przez cały czas działalności Biuro ogromnie się rozwinęło pod względem ilości transakcji, wysokości uzyskanego obrotu, poziomu obsługi Klienta. Panowie Badan i Kampczyk byli już nagradzani i wyróżniani za wspaniałe osiągnięcia na rynku.

Cała relacja pod tym -> Linkiem

Krzysztof Badan

Właściciel | Starszy Doradca

Polecamy również
posrednik nieruchomosci katowice
2 czerwca 2017Rynek nieruchomości

Nagroda "Broker Roku WGN" 2016

CZYTAJ
posrednik nieruchomosci sosnowiec
10 listopada 2014Rynek nieruchomości

Nagroda "Odkrycie Roku WGN" 2014

CZYTAJ